Miłość na kredyt

❤❤❤Recenzja❤❤❤

Premiera 30.06.2021

"Miłość na kredyt" - Sandra Robins

Nietypowe zajęcie. Chce rozpoczęcia nowego życia. Ból. Cierpienie. Popularność i klątwa, która cały czas ciąży. Namiętność i uczucie, które znaczy więcej niż tysiąc słów.

Amy, pracuje w Rezydencji ale nienawidzi swojej pracy ale jest do niej zmuszona. Przez kogo, przez życie. Siostra i opieka nad nią stały się jej priorytetem.
W związku ze swoją pracą staje się coraz bardziej bezradna dlatego postanawia walczyć o marzenia. Jako fryzjerka spełnia się i wreszcie czuje namiastkę szczęścia.
Kiedy wszystko jej się udaje, uśmiech nie znikał mi z ust ale kiedy coś lub ktoś brutalnie zmieniał jej plany, byłam w rozsypce.
Amy to świetna dziewczyna, pełna pasji i marzeń. Bardzo skromna i miła. Życie nie było łatwe ale ona zawsze stara się uśmiechać. Często czuła się mało wartościowa przez to co robiła. Ale to nieprawda. Jest warta wszystkiego.

Lucas, znany hokeista, który codziennie przeżywa pewne wydarzenie. Czuje wyrzuty sumienia. Osamotniony i niezrozumiany.
Kiedy jest przy Amy odżywa i może zapomnieć o przeszłości a nawet dzięki niej próbuje się z nią zmierzyć.
Bardzo uprzejmy i czarujący facet. Umie otoczyć kobietę opieką i dać jej bezpieczeństwo.

Ich relacja zaczyna się w salonie fryzjerskim. Rozwija się powoli i bez pośpiechu. Dużo rozmów sprawia, że czują się w swoim towarzystwie coraz lepiej. Kiedy przechodzą na etap bliskości, wybuchają fajerwerki.
Mają gorsze i lepsze dni ale zawsze starają się być razem.

Książka pokazuje, że nasza przeszłość dla naszych ukochanych nie powinna być wyznacznikiem naszego życia. Ludzie często popełniają błędy ale trzeba je umieć wybaczyć.

Historia pełna przeszłości i budującej się przyszłości. Pełna szczęścia i bólu.
Znajdziecie także dużo akcji i nieprzewidywalnej fabuły. Będzie bardzo intensywnie i nie zabraknie zawrotów akcji. Czas spędzony będzie przyjemny i minie Wam bardzo szybko.

Gorąco polecam kochani.
Myślę, że kolejne książki tej autorki będą jeszcze lepsze i ciekawsze :)
8,5/10❤

Informacje dodatkowe o Miłość na kredyt:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-06-30
ISBN: 9788382193800
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Zobacz opinie o książce Miłość na kredyt

Kup książkę Miłość na kredyt

Miłość na sprzedaż
Sandra Robins0
Okładka ksiązki - Miłość na sprzedaż

Gdy zależy ci na szczęściu najbliższej osoby, nie cofniesz się przed niczym. 21-letnia Sarah, studentka farmacji, jest w stanie poświęcić wszystko, byle...

Miłość na własność
Sandra Robins0
Okładka ksiązki - Miłość na własność

By pokochać na nowo, trzeba rozliczyć się z przeszłością. Wyniosła i pewna siebie Sue od lat zarządza ekskluzywnym domem publicznym zwanym Rezydencją...