Miłość na kredyt

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-06-30
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382193800
Liczba stron: 286

Ocena: 4.6 (5 głosów)

Miłość należy się każdemu. Nawet gdy uważasz, że na nią nie zasługujesz.

Bolesne doświadczenia z dzieciństwa sprawiły, że Amy stara się jak najszybciej usamodzielnić i otoczyć opieką swoją młodszą siostrę, która raz po raz wpada w tarapaty. By zapewnić sobie niezależność finansową, Amy zatrudnia się w ekskluzywnej agencji towarzyskiej, w końcu jednak przychodzi dzień, w którym postanawia wprowadzić w swoim życiu radykalne zmiany. Ma jej w tym pomóc praktyka w salonie fryzjerskim.
Przewrotny los sprawia, że jej pierwszym klientem jest Lucas, nieziemsko przystojny lider drużyny hokejowej. Coś go intryguje w tej skromnej, staroświecko ubranej dziewczynie, kryjącej się za wielkimi okularami… Wkrótce okaże się, że oboje noszą w sobie tajemnice, które nie pozwalają im odciąć się od przeszłości. Zranieni, zamknięci w sobie i nieufni, czują zarazem, że w końcu mają szansę, by pokochać kogoś naprawdę. Czy będą potrafili ją wykorzystać?

Tagi: Romans

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Miłość na kredyt

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Miłość na kredyt

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:,

❤❤❤Recenzja❤❤❤

Premiera 30.06.2021

"Miłość na kredyt" - Sandra Robins

Nietypowe zajęcie. Chce rozpoczęcia nowego życia. Ból. Cierpienie. Popularność i klątwa, która cały czas ciąży. Namiętność i uczucie, które znaczy więcej niż tysiąc słów.

Amy, pracuje w Rezydencji ale nienawidzi swojej pracy ale jest do niej zmuszona. Przez kogo, przez życie. Siostra i opieka nad nią stały się jej priorytetem.
W związku ze swoją pracą staje się coraz bardziej bezradna dlatego postanawia walczyć o marzenia. Jako fryzjerka spełnia się i wreszcie czuje namiastkę szczęścia.
Kiedy wszystko jej się udaje, uśmiech nie znikał mi z ust ale kiedy coś lub ktoś brutalnie zmieniał jej plany, byłam w rozsypce.
Amy to świetna dziewczyna, pełna pasji i marzeń. Bardzo skromna i miła. Życie nie było łatwe ale ona zawsze stara się uśmiechać. Często czuła się mało wartościowa przez to co robiła. Ale to nieprawda. Jest warta wszystkiego.

Lucas, znany hokeista, który codziennie przeżywa pewne wydarzenie. Czuje wyrzuty sumienia. Osamotniony i niezrozumiany.
Kiedy jest przy Amy odżywa i może zapomnieć o przeszłości a nawet dzięki niej próbuje się z nią zmierzyć.
Bardzo uprzejmy i czarujący facet. Umie otoczyć kobietę opieką i dać jej bezpieczeństwo.

Ich relacja zaczyna się w salonie fryzjerskim. Rozwija się powoli i bez pośpiechu. Dużo rozmów sprawia, że czują się w swoim towarzystwie coraz lepiej. Kiedy przechodzą na etap bliskości, wybuchają fajerwerki.
Mają gorsze i lepsze dni ale zawsze starają się być razem.

Książka pokazuje, że nasza przeszłość dla naszych ukochanych nie powinna być wyznacznikiem naszego życia. Ludzie często popełniają błędy ale trzeba je umieć wybaczyć.

Historia pełna przeszłości i budującej się przyszłości. Pełna szczęścia i bólu.
Znajdziecie także dużo akcji i nieprzewidywalnej fabuły. Będzie bardzo intensywnie i nie zabraknie zawrotów akcji. Czas spędzony będzie przyjemny i minie Wam bardzo szybko.

Gorąco polecam kochani.
Myślę, że kolejne książki tej autorki będą jeszcze lepsze i ciekawsze :)
8,5/10❤

Link do opinii
Avatar użytkownika - anastasiyaadryan
anastasiyaadryan
Przeczytane:2021-08-12, Ocena: 5, Przeczytałam,

Dziś przychodzę do Was z kolejną książką autorstwa Sandry Robins. "Miłość na kredyt" jest kontynuacją "Miłości na sprzedaż", ale główną rolę odgrywają w niej inni bohaterowie.
Odsłonienie się przed druga osoba bywa trudne, a szczególnie jak ma się bagaż przeszłości, z którego nie zawsze można być dumnym.
Amy, pochodząca rodziny dysfunkcyjnej dziewczyna, zatrudnia się w agencji towarzyskiej, żeby pomóc sobie i młodszej siostrze. Po kilku latach takiego życia pragnie normalności.
Lucas, znany hokeista, wycofał się ze swojego poprzedniego życia po tym, jak popełnił błąd. Błąd, który kosztował kogoś życie.
Kiedy tych dwoje się spotyka, nie wiedzą kim tak naprawdę są. Ukrywają swoje tajemnice, a tym samym budują mur, zamiast się otworzyć. Tylko czy w porę zrozumieją, że na półprawdach nie można zbudować niczego trwałego?
Ta historia pochłonęła mnie od pierwszego rozdziału. Lubię serie, w których można wrócić do poznanych wcześniej bohaterów.
Autorka tworząc kolejną zawiłą historię, pełną tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji, po raz kolejny udowadnia, że nie ma grzechów, których nie można wybaczyć, jeżeli się kocha i że każdy zasługuje na miłość bez względu na przeszłość.
Jest to wciągająca opowieść o zrozumieniu, wybaczaniu i miłości, nie pozostawiająca czytelnika obojętnym. Będziecie smiać się, wściekać się i wzruszać śledząc losy bohaterów.

Link do opinii

   Amy nie miała łatwego dzieciństwa. Obecnie pracuje w Rezydencji, w ekskluzywnej agencji towarzyskiej, pod okiem Sue. To jej jedyne źródło utrzymania. Musi bowiem myśleć o młodszej siostrze. Musi być rodzicami dla Kate, bowiem ci właściwi widzą tylko procenty. Ale Amy się nie poddaje. Postanawia zmienić coś w swoim życiu. Dostaje się na staż w salonie fryzjerskim. I to tu jej pierwszym klientem jest barczysty i przystojny Lucas...
   Kim on jest? Jaki skrywa sekret? Czy Amy odważy się wyjawić prawdę, zanim ona sama wypełznie niczym żmija? Czy Lucas zaakceptuje przeszłość Amy? Czy wystawiony kredyt zaufania będzie podstawą szczerej i silnej miłości?

   Za mną pierwszy tom serii, który był pod moim patronatem. Wtedy jeszcze pod szyldem NovaeRes. Ale jako, że powstało AMARE skupiające grzeszne historie miłosne, to przeszło pod nowe logo. Dlatego możecie na tym egzemplarzu zobaczyć moje logo. Drugi tom już niestety nie jest pod moim patronatem. Ale nic nie szkodzi. Cieszę się ogromnie, że mogłam go przeczytać. Dziękuję AMARE.
   W życiu Sarah i Borysa nastał spokój. Wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku. Teraz przyszła pora na przyjaciółkę Sarah, Amy i przyjaciela Borysa, Lucasa. Dwoje poturbowanych przez los osób, których los postawił sobie na drodze. Dwoje obcych ludzi z tajemnicami, które mogą zniszczyć wszystko. Dwoje młodych, których połączyła chemia i czyste pożądanie. Tutaj miłość zderza się z niedomówieniami. Z prawdą odnośnie życia. Tego, czego doświadczyli bohaterowi i tego, jak to wszystko na nich wpłynęło. Bardzo polubiłam Lucasa. Tego, że był cierpliwy i delikatny. Za to, że szanował Amy i okazywał jej wsparcie i troskę. Sport to jego pasja. Amy to postać pełna nadziei i wiary w lepszą przyszłość. Miła, troskliwa, zabawna. Umie zagryźć zęby i posiada tyle odwagi, by usunąć się z drogi. Bardzo fajna i pozytywna postać. Po prostu kocha taniec. Pole dance pozwala jej się wyciszyć i zrelaksować. Ich relacje od początku jest po prostu słodka. Romantyczna z dużą dawką erotyzmu. Scen uniesień, które przyszpilają spojrzenie i które rozgrzewają. Po względem zawirowań autorka mąciła skutecznie wody względnego spokoju. To, co się tutaj działo, nie pozwalało mi oderwać się od lektury. Wciągnęła mnie od samego początku. Pochłonęła niczym ruchome piaski. A najlepsze jest to, że to jeszcze nie koniec. Przed nami bowiem kolejny tom, którego będę wypatrywać. 
   Autorka napisała słodko-gorzką historię o nieplanowanej miłości. Pokazała, że sport to nie tylko pasja i ciężka praca. To także wypadki, kolizje a nawet śmierć. Zawsze jest ryzyko. Człowiek postawiony pod ścianą chwyta się każdej deski ratunku. Najważniejsze to iść do przodu. By nie tkwić w jednym miejscu, szczególnie gdy nie dostarcza to radości a tylko smuci i dostarcza trosk. Miłość uskrzydla i daje nadzieję ale tylko z całą prawdą i bezwarunkową akceptacją. Tak jak drugi tom powieści Sandry Robins. To cudowna historia, która poruszyła struny w moim sercu. Pełna emocji. Dostarczyła mi wielu wrażeń i jestem przekonana, że spodoba się niejednej osobie. Szczególnie, gdy pierwszy tom przypadł do gustu. Kontynuacja jeszcze lepsza. Warto ją przeczytać.

Polecam.

Link do opinii

,,Miłość na kredyt" to książka, którą czyta się bardzo szybko, mimo że jej akcja nie ma zawrotnego tempa. Jej fabuła jest wyważona, nieagresywna i napisana ładnym stylem. Nawet sceny erotyczne nie epatują wulgaryzmami czy zbyt wyuzdanymi scenami erotycznymi. Pokazuje też traktowanie takich osób jak Amy, która w rzeczywistości jest osobą uczciwą i dobrą, ale poprzez to, czym się zajmowała, została jej nadana łatka pani lekkich obyczajów. Z tego względu historia wydała mi się wyidealizowana, gdyż nie przypuszczam, żeby w rzeczywistości sprawy potoczyły się tak, jak to ujęła w książce autorka.

 

Pani Sandra Robins tworząc tę historię zwróciła w niej uwagę na kilka istotnych kwestii. Osadzając losy bohaterki w tak kontrowersyjnym środowisku, pokazuje, że przeszłość prędzej czy później da o sobie znać. Profesja, którą wykonuje Amy, nie jest zajęciem pozwalającym na zupełne odcięcie się od niego, nawet po zmianie pracy. Łatka przypięta przez społeczne normy nie pozwala zapomnieć o tym, co robiła w przeszłości. Prędzej czy później, ale zawsze może się zdarzyć, że pojawi się ktoś, kto korzystał z jej usług. To przede wszystkim powieść o miłości z kredytem na zaufanie, które jest niezmiernie ważne, by związek mógł w ogóle istnieć. Autorka pokazuje tym samym, że miłość potrafi wszystko wybaczyć, o ile jest prawdziwa i szczera.

 

https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/08/882-miosc-na-kredyt-tom-ii.html

Link do opinii
Avatar użytkownika - karolinamazur
karolinamazur
Przeczytane:2021-07-24, Ocena: 4, Przeczytałam, 12 książek 2021,
Inne książki autora
Miłość na sprzedaż
Sandra Robins 0
Okładka ksiązki - Miłość na sprzedaż

Gdy zależy ci na szczęściu najbliższej osoby, nie cofniesz się przed niczym. 21-letnia Sarah, studentka farmacji, jest w stanie poświęcić wszystko, byle...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy