Miłość na sprzedaż

Gdy zależy ci na szczęściu najbliższej osoby, nie cofniesz się przed niczym.

21-letnia Sarah, studentka farmacji, jest w stanie poświęcić wszystko, byle tylko zdobyć pieniądze na opłacenie domu opieki dla schorowanej babci, która wychowywała ją po śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że zatrudniając się w ekskluzywnej agencji towarzyskiej, szybko zgromadzi odpowiednią sumę pieniędzy. Jej pierwszym klientem jest Alex, który po kilku spotkaniach prosi ją o przysługę – Sarah ma towarzyszyć mu podczas weekendu spędzonego w domu jego rodziców. Właśnie tutaj spotka kogoś, kto sprawi, że dziewczyna pozna prawdziwe znaczenie słowa „namiętność”, a w jej życiu nic już nie będzie takie samo, jak wcześniej...

Informacje dodatkowe o Miłość na sprzedaż:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2020-07-16
Język oryginału: Polska

Kup książkę Miłość na sprzedaż

Miłość na sprzedaż - opinie o książce

Avatar użytkownika - Maggiewksiazkach
Maggiewksiazkach
Przeczytane:2021-12-07, Ocena: 6, Przeczytałam, Romans, erotyk,

Strzała amora dosięga w najmniej oczekiwanym momencie. Przekonali się o tym bohaterowie mojej kolejnej lektury.

Sarah to studentka farmacji. We wczesnym dzieciństwie straciła rodziców. Opiekę nad nią objęła babcia, która stała się najważniejszą osobą w życiu wnuczki. Życie jest niesprawiedliwe, nie dość, że Sarah nie ma nikogo z rodziny, to jeszcze jej babcia ciężko zachorowała. Do tego stopnia, że zmuszona była umieścić chorą w ośrodku. Pobyt w takim ośrodku jest niestety bardzo kosztowny, przez co dziewczyna wpadła w potworne długi. Sarah musiała znaleźć dobrze płatną pracę.
Postanowiła pracować dla ekskluzywnej agencji towarzyskiej. Miała zostać ekskluzywną prostytutką. Jej pierwszym zleceniodawcą był przystojny Alex, który zatrudnił Sarah, by udawała jego dziewczynę na spotkaniu rodzinnym. W trakcie tego wypadu Sarah nieoczekiwanie wpada w oko Borysowi. To właśnie Borys zabiera Sarah w świat namiętności i pożądania, gdzie wszystko miesza się z czułością i miłością, ale nic nie jest aż tak piękne. Miłość miesza się z goryczą, łzami, bólem i żalem.

Czy Sarah spłaci długi? Czy znajdzie spokój i miłość przy boku tajemniczego Borysa? Czy Sarah odważy się by pójść drogą namiętności, jaką wytyczył jej Borys?

To moje pierwsze spotkanie z autorką i było bardzo udane. Książka napisana jest prostym i przejrzystym językiem, przez co chłonie się każdą stronę. Nawet nie wiedziałam, kiedy one się skończyły. Akcja rozpoczyna się już na początku, kiedy poznajemy troszkę infantylną Sarah. Potem fabuła prowadzi nas przez cały proces przemiany Sarah, z niewinnej dziewuszki w świadomą swoich walorów kobietę. Zakończenie nie mogło być inne.

To erotyk, więc są tu opisane pikantne momenty, ale przedstawione ze smakiem i wyczuciem. Wraz ze wzrostem temperatury powieści obserwujemy rodzącą się miłość między bohaterami. Oczywiście nie jest to tak łatwe, bo Borys nie należy do łatwych osób. Jest tajemniczy, ma swoje zasady, przez które Sarah trudno się przebić.

Kończę, bo zaraz wszystko Wam zdradzę i nie będziecie mieli frajdy z czytania. Napiszę tylko, że to przyjemna lektura o miłości, która trafia się tylko raz w życiu i uderza w najmniej oczekiwanym momencie.

Polecam

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2021-08-29,

🤎🤎🤎Recenzja🤎🤎🤎

"Miłość na sprzedaż" - Sandra Robins

Studentka potrzebująca pieniędzy i morze namiętności. Czy to dobre połączenie aby powstała miłość ?

Sophia, młoda kobita na której barki została rzucona opieka nad ukochaną, schorowaną babcią. Jest mocno zdesperowana, co za tym idzie nie cofnie się przed niczym.
Podpisuje kontrakt i od tej pory ma spełniać zachcianki klientów. Szybko wchodzi w to życie, nawet zaczyna się to jej podobać. Prócz pieniędzy dostaje konkretną dawkę namiętności. Ta szybka akceptacja swoje sytuacji oraz czerpanie tak mocnej satysfakcji, powodowało moje niezrozumienie.
Ale była także bardzo szlachetna i kochająca. Bardzo martwiła się o swoją babcię. Dużo czasu spędzała z nią i opiekowała się.

Borys, tajemniczy i seksowny nieznajomy. Otacza Sophie Namiętna aurą. Jest mocno dominujący ale także skryty. Nie pozwala na uczucia i prawie się nie zwierza.
Potrafi być czarujący i troskliwy ale także zaborczy i nieprzejednany.

Ich relacja oparta jest na zabawie i seksie. Czują się z sobą dobrze, głównie w łóżku. Trochę zabrakło mi rozmów. Oczywiście jakieś były ale dla mnie za mało. Nie poczułam silnej więzi między nimi.

Pomysł na fabułę bardzo kreatywny. Autorce udało się wywiązać z tytułu. Sarah sprzedaje siebie i swoje uczucia za pieniądze.
Akcja jest nieprzewidywalna. Na każdej kartce czekały nowości. Ciekawe i kompletnie niespodziewane. Będzie także tajemnica Borysa, której rozwiązanie będzie tym czego kompletnie byście się niespodziewali.

Będzie także gorąco. Scen namiętności i wzajemnej fascynacji będzie dużo. Są one rozpalające ale ciut za dużo .Zamiast kolejnej sceny wolałabym żeby było więcej rozmów, ale to nie zmienia faktu, że książkę bardzo ciekawie się czytało. Można było w niej zatonąć a czas szybko leciał.

Kochani jest to debiut więc zauważyłam kilka niedociągnięć ale książkę czytało mi się na prawdę przyjemnie. Myślę, że sięgnie po kolejna książkę, bo pióro autorki jest bardzo przystępne i przyjemne. Nie nudzi tylko zaskakuje.

7,5/10❤

Avatar użytkownika - anastasiyaadryan
anastasiyaadryan
Przeczytane:2021-08-07, Ocena: 5, Przeczytałam,

Dzień dobry w sobotę 😊

Dziś przychodzę do Was z książką "Miłość na sprzedaż". Jest to debiut polskiej autorki Sandry Robins.
Główną bohaterką jest Sarah, młoda piękna dziewczyna, która zatrudnia się w ekskluzywnej agencji towarzyskiej, żeby zapewnić byt swojej babci, która jest jedyną jej rodziną. Szlachetna, ale niełatwa decyzja, nie sądzicie? Pierwszym klientem Sarah jest Alex, który zabiera dziewczynę na rodzinne spotkanie jako osobę towarzyszącą. I właśnie na tej imprezie Sarah poznaje kogoś, kto zupełnie odmieni jej życie.
"Miłość na sprzedaż" można zaliczyć do lektur przyjemnych, ale nie łatwych. Decyzja, która podjęła bohaterka świadczy o jej determinacji i oddaniu własnej rodzinie. Ta historia wciąga i intryguje. Jest zmysłowa, delikatna, ale pełna emocji, dokładnie taka, jak główna bohaterka.
Sama fabuła może się wydawać nie zbyt skomplikowana, ale tajemnice bohaterów, które Autorka sukcesywnie odkrywa przed czytelnikiem nadają tej historii pikanterii.
Nie mogę nie wspomnieć o męskich postaciach tej powieści. Są barwne, złożone i z całą pewnością świetnie wykreowane.
Spotkałam się z opiniami, że niektórzy czytelnicy świadomie omijają erotyki ze względu na wulgarny język. Myślę, że ta książka jest doskonałym przykładem tego, że najbardziej gorące sceny można pięknie opisać z wyczuciem i umiarem, ale zachowując przekaz emocjonalny. Duży plus dla Autorki za tę umiejętność.
W tej książce wszystko grało, wszystko doskonale się komponowało, aż nie chce się wierzyć, że to debiut. I najważniejsze - emocje. Z pewnością przy tej lekturze ich nie zabraknie.

Avatar użytkownika - writeratpl
writeratpl
Przeczytane:2020-09-13,

Młoda kobieta, która nie cofnie się przed niczym. Namiętna książka, w której się zakochacie i poznacie drugą stronę pożądania.
Fabuła Miłości na sprzedaż
Główny wątek fabularny to poznawanie przez główną bohaterkę czym jest miłość, a zwłaszcza namiętność. Sarah jest studentką farmacji. Pewnego dnia życie rzuca jej kłodę pod nogi – musi zrobić wszystko, by zdobyć pieniądze na opłacenie domu opieki dla schorowanej babci. Zatrudnia się w agencji towarzyskiej, myśląc, że w ten sposób zarobi dużą sumę w krótkim czasie. Niewinna, nieśmiała kobieta podpisuje kontrakt pod przymusem, kiedy tak naprawdę nie jest gotowa na ten desperacki krok.

Sarah poznaje swojego pierwszego klienta, Alexa. Czarujący, intrygujący, a nawet tajemniczy mężczyzna zaciekawił młodą kobietę swoją postacią i tym, że wie o niej wszystko. Dziewczyna wkrótce dostaje swoje pierwsze zlecenie – musi się udać na kolację. Gdy tam dociera, okazuje się, że za zaproszeniem stoi Alex. Ich relacja rozwija się od niewinnej kolacji, przez spotkanie w parku, luźne rozmowy oraz kilka niezobowiązujących schadzek, aż do pewnej intrygującej przysługi – mężczyzna potrzebuje jej jako partnerki do spędzenia weekendu z rodziną Alexa.

Wyjazd do domu rodzinnego Alexa nie wróży nic dobrego. Sarah poznaje tam jego brata, Borysa. Okazuje się, że ta dwójka już się wcześniej spotkała w dość zaskakujących okolicznościach. Sarah i Alex zaczynają udawać przy rodzicach szczęśliwą parę, niestety jego brat wyczuwa, że nie wszystko w tej relacji jest takie, jak chcą ją przedstawić bohaterowie. To tutaj tak naprawdę kobieta pozna, czym są namiętność i pożądanie. Jednak z którym z braci doświadczy tych emocji – tajemniczym Borysem czy Alexem?
Moja opinia
Pierwsze spojrzenie na Miłość na sprzedaż napawa pewnym sceptyzmem, mimo że okładka jest intrygująca, podobnie jak opis. Wręcz zachęcają do przygotowania filiżanki herbaty i zanurzenia w świat Sarah. Książka wywiera ciekawy wachlarz emocji – od smutku przez szczęście, namiętność, aż po przyjemne ciepło na sercu.

Fabuła niemal cały czas trzyma nas w niepewności, aż do samego końca możemy jedynie spekulować, co się wydarzy. Wiele momentów mnie całkowicie zaskoczyło, ale znalazło się też kilka chwil, kiedy miałam ochotę potrząsnąć bohaterką. Sarah jest rezolutna i inteligentna, jednak miejscami jej decyzje i zachowania przyprawiają o zawrót głowy.

Zaś o Borysie i Aleksie niewiele nam wiadomo. Obaj są bardzo skryci i tajemniczy, co pozwala powieści trzymać nas w napięciu i jeszcze bardziej zachęca do dalszej lektury.

Warto zwrócić również uwagę na pióro autorki, które jest lekkie, a język bardzo przystępny. Proste, młodzieżowe słownictwo pozwala nam bez trudności wciągnąć się w lekturę. Dodatkowo klimat – równie namiętny i gorący jak fabuła – sprawia, że pochłaniamy historię bez wytchnienia.

Podsumowanie
Miłość na sprzedaż to gorąca, intrygująca książka, którą czyta się z lekkością. Czytelnik, gdy wchodzi w świat głównej bohaterki, nie może się od tego oderwać – akcja, uniesienia miłosne oraz pożądanie oplatają jak sidła, które wciągnęły książkową parę.

Avatar użytkownika - judytaszostak
judytaszostak
Przeczytane:2020-07-21, Ocena: 5, Przeczytałam,

Zapewne każdy z nas choć raz zastanawiał się, w jaki sposób można szybko zarobić dużą gotówkę. Pierwsze co przychodzi wielu osobom do głowy to sprzedaż swojego ciała. Choć dla większości to nie jest łatwa decyzja, to zdarza się , że wydaje się to być jedynym wyjściem z trudnej sytuacji .

Poznajemy 21 letnią studentkę farmacji Sarah , która przed laty straciła w wypadku rodziców. Opiekę nad dziewczynką przejęła babcia. Teraz to ta starsza kobieta potrzebuje specjalistycznej opieki. A pobyt w klinice jest kosztowny. Wnuczka wie, że tak duże pieniądze będzie w stanie zarobić jedynie w ekskluzywnej agencji towarzyskiej. I choć to nie jest łatwa decyzja , dziewczyna dla ukochanej babci jest gotowa na wszystko.
Jej pierwszym klientem jest Alex , który zaprasza ją na kolację. Spotykają się kilka razy , jednak w celach czysto towarzyskich. Mężczyzna przy którymś spotkaniu proponuje jej trzydniowy wyjazd do jego rodziców, gdzie będzie miała zadanie udawać jego dziewczynę. Sarah jest pełna obaw lecz zgadza się . W posiadłości rodziców Alexa , poznaje też jego brata Borysa , którego już wcześniej widziała w klubie. Teraz dziewczyna zastanawia się czy on także ją rozpoznał. Czy Alexowi i Sarah powiedzie się udawanie zakochanych ? Przed nimi jeszcze wystawny bal z okazji rocznicy ślubu gospodarzy .
Borys wpadł w oko Sarah od kiedy pierwszy raz go spotkała. Jak udawać dziewczynę Alexa skoro ciągnie ją do jego brata? Czy Borys odwzajemni uczucia? Czy w agencji towarzyskiej jest miejsce na miłość?

Ta powieść to debiut Sandry Robins. Uważam że bardzo udany. Autorka ma lekkie pióro, książkę czyta się naprawdę szybko. Wciągająca fabuła , dobrze wykreowani bohaterowie . Bogactwo, przyjaźń, zazdrość, miłość, seks i związki homoseksualne. Borys skrywa wielką tajemnicę , a odkrycie jej wywołuje szok na czytelniku . To wszystko sprawia że od lektury ciężko się oderwać. Dostarcza mnóstwa emocji.
Szkoda że wszystko potoczyło się tak szybko, chętnie spędziłabym więcej czasu w towarzystwie tych bohaterów.

Avatar użytkownika - bookwmkesie
bookwmkesie
Przeczytane:2020-07-17, Ocena: 6, Przeczytałam,

Gdy zależy ci na szczęściu najbliższej osoby, nie cofniesz się przed niczym.

Książka jest lekka, przyjemna (jak dla mnie) piękny debiut autorki.
Piękna, trudna zażyłość jaką rodzi się między dwójką głównych bohaterów przeradza się w porządnie z czasem coś poważnego, ale w tym układzie zawsze jest ktoś trzeci? Jaka tajemnice skrywa Borys? Co kryje się za przysługa o którą poprosił Alex Sarah?
Z czym Sarah musi się zmierzyć pracując w agencji towarzyskiej??
Czy pokona przeciwności losu? No cóż! Ode mnie tego się nie dowiesz bo to trzeba przeczytać.... 😉❤
Myslalam, ze bedzie w książce akcja typu morderstwo, napad, porwanie, okup czy coś w tym stylu, ale nie było 😉 i chyba muszę przyznać, że nawet dobrze się stało. Czytałam te książkę jednym tchem.

Zapraszam do lektury.... ❤❤❤❤

RECENZJA PATRONACKA

Człowiek dla drugiego człowieka w miłości jest w stanie zrobić dużo. Bardzo dużo. Stanie do walki a jak będzie trzeba to zrobić coś wbrew sobie, by tylko pomóc. Dla czystej i bezwarunkowej miłości jest w stanie zrobić wszystko.

Dwudziestojednoletnia Sarah od śmierci rodziców wiele lat temu jest wychowywana przez babcię. Niestety kobieta podupada na zdrowiu i potrzebna jest specjalistyczna pomoc. Ta niestety kosztuje. Studentka farmacji nie ma wyjścia i musi szybko znaleźć sposób, by zarobić dużą ilość gotówki potrzebna na opłaty domu opieki. Trafia do ekskluzywnej agencji towarzyskiej. Sarah nie ma wyjścia i podejmuje się tej pracy. Opiekunką dziewcząt jest Sue a właścicielem tajemniczy mężczyzna. Już na wstępie rudowłosą piękność zauważą Alex i zaprasza ją na weekend, gdzie weźmie udział w uroczystości rocznicy zawarcia związku małżeńskiego jego rodziców. Tam spotyka bruneta, który swą tajemniczością intryguję główną bohaterkę. Od tej chwili całe życie Sarah zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Czy będzie jej dane poznać czystą rozkosz i pożądanie trawiące ją całą? Czy Alex odpuści? Dlaczego wziął ją ze sobą? Jaki sekret skrywa brunet? I jak się rozwinie ta znajomość? I najważniejsze - jak to się wszystko zakończy?

Autorka stworzyła bardzo ładną historię. Troska wnuczki o babcię jako jedynego członka rodziny. To, do czego człowiek jest zdolny, by pomóc temu, kogo kocha. Bardzo przypadła mi do gustu główna bohaterka. Jej wrażliwość i potrzeba miłości aż biła po sercu. Każdego dnia jej myśli krążyły wokół babci. Sam opis charakterów i skrupulatność prowadzenia akcji oraz wątków były bardzo w moim guście. Autorka bardzo przyłożyła się do tego, by nic w tej historii się nie gryzło i nie odstawało od całości. Było miło, słodko i tajemniczo z połączeniu w czystą żądzą. A żeby nie było zbyt słodko i przewidywalnie autorka stała niczym snajper i w najmniej oczekiwanym momencie dorzucała kolejne wątki, które mąciły wody oceanu tworząc potężne tsunami. Miałam wypieki na policzkach przez barwne opisy. Odpowiednio temperatura została podkręcana, by wybuchnąć pożarem i strawić wszystko na swej drodze. Sceny uniesień miłosnych były pikantne i dobrze przemyślane. Odpowiednio wyważone. Z resztą sam pomysł na fabułę pozytywnie mnie zaskoczył. Spodziewałam się scen, bohaterów i opisów rodem w domu publicznego a tu niespodzianka. Uwielbiałam czytać momenty, w których Borys walczył sam ze sobą. Ta doza niepewności i tajemniczości, jeśli chodzi o jego przeszłość, dodatkowo burzyła spokój i powodowała, że chciałam jak najszybciej poznać prawdę. Ale wiecie co? Prawda zawsze musi wyjść na jaw i trzasnąć obuchem w najlepszym momencie. Tak, że aby ją poznać trzeba zapłacić najwyższą cenę. I jak po takiej bombie powrócić do normalności? Cały czas akcja i wydarzenia trzymały mnie w napięciu i w oczekiwaniu na to, co jeszcze spotka Sarah. Czyż nie dość wycierpiała w swym życiu? Książka okazała się być istną petardą. Zaczęłam czytać i od razu przepadłam. Wydarzenia i kolejne sceny niczym akty w teatrze przyszpiliły mnie do fotela. Tliło się i syczało a jak bomba niespodziewanie wybuchła to zmiotła wszystko na swej drodze. Było pikantnie, sensualnie a przy tym mroczno. Czytałam i czytałam a jak skończyłam to nie chciałam się rozstawać z bohaterami.

Dla kogo jest ta historia? Dla tych, co zaczytują się w literaturze erotycznej, którzy lubią dozę tajemniczości i zagadek, cenią zagmatwane historię i walki serca z rozumem. Poznajcie czym jest pożądanie palące trzewia, czym jest ognisty seks w połączeniu z nieplanowanym uczuciem. Ta książka rozpala do czerwoności. Zobaczcie, czy dziewczyna z agencji towarzyskiej ma szansę się zakochać i to ze wzajemnością. Tu nic bowiem niej jest pewne...

Polecam

Avatar użytkownika - Tatiaszaaleksiej
Tatiaszaaleksiej
Przeczytane:2020-09-14, Ocena: 4, Przeczytałem,

"Gdy zależy Ci na szczęściu najbliższej osoby, nie cofniesz się przed niczym".

Sarah ma dwadzieścia jeden lat, jest serdeczną, ciepłą, skromną dziewczyną. Studiuje farmację, jest w stanie zrobić wszystko, aby zapewnić ukochanej, schorowanej  babci - która ją wychowywała po śmierci rodziców - odpowiednią opiekę w domu opieki społecznej. Nie jest to łatwe, Sarah boryka się z brakiem pieniędzy, rosną jej zaległości w płatnościach za ośrodek. Jest w stanie zrobić wszystko, aby je zdobyć. Przekonana o łatwym i szybkim zarobku, zatrudnia się w ekskluzywnej agencji towarzyskiej, zostaje prostytutką. Jej pierwszy klient, po kilku spotkaniach prosi ją o pomoc, chce, aby Sarah towarzyszyła mu podczas rodzinnego spotkania. Na tym spotkaniu poznaje mężczyznę od tej pory jej życie całkowicie się zmieni…

Biorąc się za czytanie „Miłości na sprzedaż”, byłam pewna, że dostanę gorący, pełen pikantnego seksu erotyk. A jak jest rzeczywiście? Akcja powieści toczy się swoim tempem, zaskakuje niespodziewanymi zwrotami i daje spore emocje. Polubiłam Sarah, jej determinacja, ogromna odpowiedzialność, miłość do babci. Były jednak chwile, kiedy nie do końca ją rozumiałam, było mi jej po prostu żal. Erotyczne sceny – nie brakuje ich – pikantne, wyważone, pełne subtelności. Bez zbędnego wulgaryzmu, idealnie wplecione w całość.

Autorka porusza bardzo ważne i rudne tematy. Jak zdobyć pieniądze na opiekę dla ukochanej babci? Czy prostytucja jest jedynym wyjściem? Trudne, złożone decyzje, które mają swoje konsekwencje. Fascynacja, pożądanie, namiętność, miłość. Stopniowe odkrywanie swej seksualności. Zagubienie, cierpienie, niepewność, niemoc. Zaborczość, potrzeba dominacji - bo mam pieniądze, więc mogę wszystko. Głęboko skrywane tajemnice.

Wciągający romans erotyczny dający idealną chwilę rozrywki i odskocznie od codzienności. Dość przewidywalna, przyjemna opowieść.  Nasza wyobraźnia ma pole do popisu J Zakończenie trochę szokujące. Polecam :0

Miłość na własność
Sandra Robins0
Okładka ksiązki - Miłość na własność

By pokochać na nowo, trzeba rozliczyć się z przeszłością. Wyniosła i pewna siebie Sue od lat zarządza ekskluzywnym domem publicznym zwanym Rezydencją...

Miłość na kredyt
Sandra Robins 0
Okładka ksiązki - Miłość na kredyt

Miłość należy się każdemu. Nawet gdy uważasz, że na nią nie zasługujesz. Bolesne doświadczenia z dzieciństwa sprawiły, że Amy stara się jak najszybciej...