Miłość na sprzedaż

Strzała amora dosięga w najmniej oczekiwanym momencie. Przekonali się o tym bohaterowie mojej kolejnej lektury.

Sarah to studentka farmacji. We wczesnym dzieciństwie straciła rodziców. Opiekę nad nią objęła babcia, która stała się najważniejszą osobą w życiu wnuczki. Życie jest niesprawiedliwe, nie dość, że Sarah nie ma nikogo z rodziny, to jeszcze jej babcia ciężko zachorowała. Do tego stopnia, że zmuszona była umieścić chorą w ośrodku. Pobyt w takim ośrodku jest niestety bardzo kosztowny, przez co dziewczyna wpadła w potworne długi. Sarah musiała znaleźć dobrze płatną pracę.
Postanowiła pracować dla ekskluzywnej agencji towarzyskiej. Miała zostać ekskluzywną prostytutką. Jej pierwszym zleceniodawcą był przystojny Alex, który zatrudnił Sarah, by udawała jego dziewczynę na spotkaniu rodzinnym. W trakcie tego wypadu Sarah nieoczekiwanie wpada w oko Borysowi. To właśnie Borys zabiera Sarah w świat namiętności i pożądania, gdzie wszystko miesza się z czułością i miłością, ale nic nie jest aż tak piękne. Miłość miesza się z goryczą, łzami, bólem i żalem.

Czy Sarah spłaci długi? Czy znajdzie spokój i miłość przy boku tajemniczego Borysa? Czy Sarah odważy się by pójść drogą namiętności, jaką wytyczył jej Borys?

To moje pierwsze spotkanie z autorką i było bardzo udane. Książka napisana jest prostym i przejrzystym językiem, przez co chłonie się każdą stronę. Nawet nie wiedziałam, kiedy one się skończyły. Akcja rozpoczyna się już na początku, kiedy poznajemy troszkę infantylną Sarah. Potem fabuła prowadzi nas przez cały proces przemiany Sarah, z niewinnej dziewuszki w świadomą swoich walorów kobietę. Zakończenie nie mogło być inne.

To erotyk, więc są tu opisane pikantne momenty, ale przedstawione ze smakiem i wyczuciem. Wraz ze wzrostem temperatury powieści obserwujemy rodzącą się miłość między bohaterami. Oczywiście nie jest to tak łatwe, bo Borys nie należy do łatwych osób. Jest tajemniczy, ma swoje zasady, przez które Sarah trudno się przebić.

Kończę, bo zaraz wszystko Wam zdradzę i nie będziecie mieli frajdy z czytania. Napiszę tylko, że to przyjemna lektura o miłości, która trafia się tylko raz w życiu i uderza w najmniej oczekiwanym momencie.

Polecam

Informacje dodatkowe o Miłość na sprzedaż:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2020-07-16
Język oryginału: Polska
Dodał/a opinię: Magdalena Górska

Zobacz opinie o książce Miłość na sprzedaż

Kup książkę Miłość na sprzedaż

Miłość na kredyt
Sandra Robins 0
Okładka ksiązki - Miłość na kredyt

Miłość należy się każdemu. Nawet gdy uważasz, że na nią nie zasługujesz. Bolesne doświadczenia z dzieciństwa sprawiły, że Amy stara się jak najszybciej...

Miłość na własność
Sandra Robins0
Okładka ksiązki - Miłość na własność

By pokochać na nowo, trzeba rozliczyć się z przeszłością. Wyniosła i pewna siebie Sue od lat zarządza ekskluzywnym domem publicznym zwanym Rezydencją...