Miłość na później

Dziś będzie refleksyjnie i trochę melancholijnie, a wszystko z powodu przepięknej książki, a może i nie tylko...

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że żyje w pewnego rodzaju bańce stworzonej przez nas samych. Bańce z reguły bezpiecznej, ale czy dającej nam szczęście? Mamy dobrą pracę. Ale czy taką, w której się spełniamy? Mamy wieloletnich partnerów. Tylko czy aby na pewno nie jesteśmy z nimi z przyzwyczajenia lub z obawy, że zostaniesz sami? Utrzymujemy poprawne relacje z rodziną. Tylko czy są one szczere?

Właśnie z takimi problemami zetknęła się trzydziestosześcioletnia bohaterka powieści "Miłość na później" autorstwa Mhairi McFarlane.
Świat Laurie, ta wspomniana bezpieczna bańka, w pewnym momencie pęka, przestaje istnieć. W pierwszym odczuciu sytuacja, w której się znalazła Laurie, ją przerasta. Ale gdy coś się kończy, coś nowego się zaczyna. I bohaterka z pomocą pewnego przystojniaka mającego pewien plan 😅 zaczyna patrzeć na życie z zupełnie innej perspektywy.

Od jakiegoś czasu borykałam się z podłym nastrojem spowodowanym chyba zakończeniem lata i potrzebowałam książki, która da mi kopa, zarazi pozytywnym nastrojem i ją otrzymałam. Cieszę się, że "Miłość na później" trafiła w moje ręce. Pomimo tego, że jest to ponad pięciusetstronicowy grubasek, pochłonęłam ją w dwa wieczory.
Jest to niesamowita książka o pokochaniu i zrozumieniu siebie, o wzięciu życia we własne ręce, o byciu odważnym. Zaraża pozytywną energią, ale też bawi i wzrusza.
Jest to książka-droga, którą czytelnik przebywa razem z bohaterką, pokonującą własne lęki i zaprowadzającą prawdziwą rewolucję w swoim życiu. Zachęcam Was do odbycia tej podróży. Uwierzcie, będzie ciekawie, i zaskakująco, a momentami zabawnie i romantycznie.
Jestem oczarowana tą książką i polecam ją z całego serca, a szczególnie na jesienne wieczory.

Informacje dodatkowe o Miłość na później:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-09-01
Tytuł oryginału: If I Never Met You
Dodał/a opinię: Anastasiya Adryan

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Miłość na później

Kup książkę Miłość na później

Nie zapomnij o mnie
Mhairi McFarlane0
Okładka ksiązki - Nie zapomnij o mnie

Ciepła, zabawna i wzruszająca komedia romantyczna Druga powieść autorki w wydawnictwie Muza po Miłości na później Podobno pierwszej miłości nigdy...

Kim jest ta dziewczyna?
Mhairi McFarlane0
Okładka ksiązki - Kim jest ta dziewczyna?

Gdy Edie zostaje przyłapana w kompromitującej sytuacji z panem młodym na jego własnym weselu, wybucha skandal. Powszechne oburzenie przenosi się do sieci...