Miłosny układ

Bardzo lubię tego typu powieści, które wywołują u mnie uśmiech. Są idealne na poprawę nastroju i czyta się je z przyjemnością.

Naomi i Nicholas są parą od niespełna dwóch lat i szybko postanowili się pobrać. Niestety ich miłość nie jest taka kolorowa jak na początku związku. Dodając do tego apodyktyczną przyszłą teściową, która dyryguje synem i organizuje cały ślub, nie wróży to nic dobrego. Przez to, Naomi ma coraz większe wątpliwości do swojego związku. Nicholas również nie okazuje zrozumienia Naomi. Między narzeczeństwem dochodzi do walki i licytacji na uprzykrzanie sobie nawzajem życia. Kto szybciej odwoła ślub i poniesie koszty wpłaconych zaliczek?

MIŁOSNY UKŁAD to zwariowana komedia pełna humoru, ale też z morałem. Z przesłaniem, które mówi nam, jak ważna jest szczerość w związku i mówienie o swoich uczuciach.

Naomi i Nicholas to dobrze wykreowani bohaterowie, wzbudzający pełną gamę uczuć, od sympatii po niezrozumienie. A ich co rusz pomysłowe dokuczanie sobie nawzajem nieraz wywołała u mnie uśmiech.

Z początku nie podobała mi się postawa Nicholasa, był na każde skinienie matki i nie stawał w obronie narzeczonej. Dlatego nie dziwiłam się Naomi, że miała duże wątpliwości do poślubienia go. Całe szczęście, że bardzo szybko Nicholas nadrobić to z nawiązką.

Drugoplanowa postać matki Nicholasa pierworzędna! Despotyczna i wszystko wiedząca najlepiej. Ja osobiście oszalałabym z taką teściową.

Pomysł na fabułę autorka miała bardzo dobry, ale niekiedy treść mnie nużyła, co trochę jej ujmuje. Jednak całokształt powieści wyszedł pozytywnie.

Informacje dodatkowe o Miłosny układ:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-01-26
ISBN: 9788328720251
Tytuł oryginału: You Deserve Each Other
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Miłosny układ

Kup książkę Miłosny układ