Miś zwany Paddington

Paddington, to miś, którego zna większość dorosłych i dzieci. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo to całkiem fajny miś Skradnie niejedno serce, a swoim wpadaniem w tarapaty poprawi nastrój.
Państwo Brown będąc na peronie stacji metra, spotykają misia. Jest to niecodzienny widok zwłaszcza, że ten miś mówi. Przybysz z Mrocznego Zakątka Peru zostaje przygarnięty przez państwa Brown i skrada ich serca. Nie tylko na jedną noc, ale... na zawsze. Wkrótce rodzina Brown'ów nie wyobraża sobie życia bez Paddingtona, a on sam zyskuje coraz to więcej przyjaciół.
W nowym wydaniu "Miś zwany Paddington" znajduje się osiem rozdziałów z przygodami misia i jego nowej rodziny. Co cechuje Paddingtona? Na pewno wysoka kultura osobista, prawdomówność i bardzo duże prawdopodobieństwo, że wpadnie w tarapaty. Jednak problemy, z którymi musi zmierzyć się Paddigton są raczej ciekawymi przygodami, które potrafią obrócić się na jego korzyść. Miś spod szczęśliwej gwiazdy, mimo wszystko.
Moje dziewczynki, jak i ja sama, z ciekawością przyglądałyśmy się występkom Paddingtona w nowej rzeczywistości. Nieraz pojawiał się uśmiech wywołany nieporadnością głównego bohatera, co dodawało tylko uroku powieści.
Jeśli szukacie prezentu dla swojego dziecka, chrześniaka, bratanicy, siostrzeńca, to jest to idealna propozycja. Książeczka pełna ciepła, przyjaźni, gdzie problemy Paddingtona traktowane są, cóż, prawie z przymrużeniem oka, ucieszy niejedno uszko, kiedy to przed spaniem słyszy zmagania kochanego misia.
"Proszę zaopiekować się tym niedźwiadkiem" - z taką tabliczką rodzina Brown'ów znalazła Paddigtona, a i Was zachęcam do opieki nad misiowym przyjacielem.

Informacje dodatkowe o Miś zwany Paddington:

Kup książkę Miś zwany Paddington

Paddington. Więcej przygód
Michael Bond0
Okładka ksiązki - Paddington. Więcej przygód

Sympatyczny niedźwiadek z mrocznych zakątków Peru coraz lepiej radzi sobie w angielskim domu państwa Brown. A kiedy trzeba, naprawdę bierze sprawy...

Paddington
Michael Bond0
Okładka ksiązki - Paddington

Na stacji Paddington w Londynie pojawia się mały zagubiony niedźwiadek. Przypadkowo wpada na państwa Brown, którzy zabierają go do siebie. Miś szybko zostaje...