MMA fighter (tom 3). MMA fighter. Przebaczenie

Po "Przebaczenie" sięgnęłam głównie ze względu na to, iż czytałam dwie poprzednie części i chciałam poznać również tę, w dodatku lubię twórczość Vi Keeland (co pewnie nie jest dla Was nowością) i uwielbiam książki od Wydawnictwa Kobiecego.

Ta część opowiada historię Jax'a i Lily. Jax to syn wpływowego senatora. Sam również prowadzi dobrze prosperującą firmę. Do Nowego Jorku wybiera się w celach biznesowych. Planuje zainwestować w sieć siłowni. Chce odpocząć od problemów ze swoim ojcem.  W siłowni spotyka piękną kobietę anioła.
Lily to córka legendarnego "Sainta". Po śmierci ojca odziedziczyła sieć siłowni. Jest współwłaścicielką sieci Ralley's, które prowadzi wraz z najlepszym przyjacielem taty i jego bratankiem Cadenem. Caden i Lily jeszcze nie tak dawno byli parą jednak, dziewczyna zakończyła związek. Mężczyzna (chociaż nie wiem, czy można go tak nazwać) nie potrafi lub nie chce przyjąć tego do informacji. Jest strasznie zaborczy w stosunku do głównej bohaterki. Postanowiła nie mieszać się w nowe związki jednak Jax już od pierwszego spotkania nie pozostaje jej obojętny.

Na mężczyznę są tylko dwa sposoby. Wybacz mu lub zapomnij o nim. Jeśli nie potrafisz zrobić tego drugiego, to musisz mu wybaczyć, bo już skradł twoje serce.

Książka była cudowna. Moim zdaniem była to nawet napisania nieco lepiej niż dwie poprzednie części. Mam ochotę napisać, że to najlepsza część tej trylogii. Myślę, że jeśli przeczytaliście dwie poprzednie części lub jesteście fanami twórczości pani Keeland to zdecydowanie powinniście sięgnąć po te książkę.

Powiem szczerze, że będę tęsknić za twórczością Vi Keeland. Żałuję, że nie ma czwartej części tej serii. Jak dla mnie mogłoby być więcej o zawodnikach MMA. Będę tęsknić za tą serią i za bohaterami. Mam też nadzieję, że inne książki tej autorki zostaną u nas wydane.

Informacje dodatkowe o MMA fighter (tom 3). MMA fighter. Przebaczenie:

Kup książkę MMA fighter (tom 3). MMA fighter. Przebaczenie

Nie powinniśmy
Vi Keeland0
Okładka ksiązki - Nie powinniśmy

Miłość i nienawiść dzieli cienka granica - i nie powinno się jej przekraczać. Ale siedzenie na niej okrakiem może okazać się świetną zabawą. Bennett...

Kusząca pomyłka
Vi Keeland0
Okładka ksiązki - Kusząca pomyłka

Zniewalająca, niesamowicie kusząca książka jednej z najpopularniejszych autorek romansów! Po raz pierwszy spotkali się w pubie. Rachel powiedziała...