Mój szef. Mój AS dwa i pół

Tom 3 cyklu Mój szef

"Mój szef. Mój As 2 i pół." Melissy Darwood moim zdaniem to znakomity romans komediowy.

Na Marię i Jana czekają bardzo duże zmiany w ich poukładanym życiu. Maria spodziewa się dziecka a Jan przeżywa to na swój własny sposób.

Jak sobie poradzą ?

Uwielbiam pióro autorki! Jest naprawdę lekkie, bez zbędnych opisów czy skomplikowanych zwrotów.

Melissa funduje czytelnikom niesamowity rollercoaster wrażeń. Śmiech do łez z komicznych sytuacji i wpadek Marii miesza się z zaskoczeniem i szokiem odkrytymi faktami i tajemnicami, by po chwili wzruszyć się romantycznym zachowaniem Jana oraz rozpalić do czerwoności bardzo namiętnymi scenami erotycznymi.

Pomysł na fabułę jest znakomity. Autorka nie pozwala na chwilę bohaterom odetchnąć, ciągle kładąc im kłody pod nogi. A perspektywa z jakiej napisana jest książka, jest oczami Marii która bezbłędnie odczytuje myśli i uczucia Jana. Oni są tak synchronizowani jak najlepsze zegarki Jana.

Jeśli szukacie lekkiej, zabawnej komedii romantycznej, od której nie będziecie się mogli oderwać jest to właśnie ta książka♥️

Polecam z całego ♥️

Kup książkę Mój szef. Mój AS dwa i pół

Larista
Melissa Darwood0
Okładka ksiązki - Larista

Larysa kończy właśnie 18 lat. Ma jedno marzenie – chce odnaleźć prawdziwą miłość. W dniu swoich osiemnastych urodzin wypowiada życzenie i wkrótce...

Pryncypium
Melissa Darwood 0
Okładka ksiązki - Pryncypium

Jak masz na imię? – słyszymy setki razy w życiu. Imię towarzyszy nam od narodzin aż po kres naszych dni. Czy jednak mamy świadomość, że imię może...