Mój szef. Mój AS dwa i pół

Tom 3 cyklu Mój szef

Trzecia część kultowej serii, którą pokochały czytelniczki. Jest to kontynuacja losów Marii i Jana.  Książka opowiada o zmianach jakie zaszły i nadal zachodzą w życiu głównych bohaterów, po tym jak okazało się, że kobieta jest w ciąży. Dowiadujemy się jak para znosi ciążę, przygotowania do porodu, sam poród, a następnie jak wygląda ich życie po pojawieniu się dziecka. Emocje, zmiany i bodźce, z którymi każde z nich radzi sobie inaczej.
W książce znajdziemy dosłownie wszystko, co sprawia, że zakochujemy się w niej już od pierwszych stron. Humor i cięte riposty Marii, powaga i rozwaga Jana. Po prostu uwielbiam powiedzonka bohaterki, przy których śmiałam się do łez oraz analizę każdego z nich, którą w swojej głowie przeprowadzał Jan. Akcja, emocje i uczucia. Erotyzm, przy czytaniu którego naprawdę robi się gorąco. Przesłania i mądrość jakie ze sobą niesie. Pokazanie człowieka ze spektrum autyzmu, co pozwala nam spojrzeć na tę chorobę inaczej, dużo bardziej i więcej zrozumieć, uszanować i zaakceptować. Do tego w tej części autorka zachęca kobiety do badania się, kontrolowania swojego stanu zdrowia, za co należą się Jej ogromne podziękowania i brawa.
"Mój Szef" jest to zdecydowanie moja ukochana seria. Już od pierwszych stron pokochałam głównych bohaterów, a im bliżej ich poznawałam, tym ta miłość stawała się coraz większa. Osobiście, z chęcią przeczytałabym 4 cześć i po cichu liczę, że Autorka sprawi nam tą przyjemność i napisze kontynuację losów głównych bohaterów.
Książka napisana jest w genialnym stylu. Lekka, przyjemna, wciągająca. Po prostu po niej płyniemy, zatracając się w losach bohaterów. Nie sposób się od niej oderwać. Nic w niej nie jest udawane, przerysowane czy wymuszone. Jest to bardzo życiowa opowieść o losach zwyczajnych ludzi. Kobiety pełnej humoru i radości życia oraz mężczyźnie ze spektrum autyzmu, który stopniowo otwiera się na świat. O ich codziennym życiu, trudnościach jakie ich spotykają, o dobrych i szczęśliwych chwilach oraz o ogromnej miłości jaka ich łączy.
"Mój AS 2 i pół" to idealna, lekka i pełna humoru komedia romantyczna, którą z całego serca polecam. Jeśli jeszcze nie czytaliście tej serii, to koniecznie musicie to nadrobić! Gwarantuję, że podobnie jak ja się w niej zakochacie. Ogromne brawa dla Autorki, za stworzenie tak cudownej historii. Czekam na więcej. :)
Melissa Darwood, dziękuję za zaufanie i przepiękny box recenzencki.

Informacje dodatkowe o Mój szef. Mój AS dwa i pół:

Kup książkę Mój szef. Mój AS dwa i pół

Luonto
Melissa Darwood0
Okładka ksiązki - Luonto

Podczas trzęsienia ziemi siedemnastoletnia Chloris zostaje uratowana przez monstrualne ptaszysko. Orzeł jest Homanilem - dwudziestoletnim chłopakiem o...

(Nie)zdobyta t.2
Melissa Darwood0