Mój szef. Mój AS

Tom 2 cyklu Mój szef

Dzięki uprzejmości autorki, ja tą książkę mogłam przeczytać przedpremierowo 🤩 i już się dzielę z Wami wrażeniami.

Po przeczytaniu pierwszej części przygód Marii i Jana stwierdziłam, że bardzo, ale to bardzo będzie mi ich brakować, dlatego też cieszę się i dziękuję, że powstała kontynuacja. W tej książce nie ma czasu na nudę z naszą urocza parą. Maria to niezastąpiona dawka pozytywnego humoru, a Jan to....... No Jan to Jan 🤣🤣 uważam, że autorka stworzyła bardzo charakterystycznych bohaterów. Mimo, że są oni jak ogień i woda, to jednak potrafią znaleźć jakąś nić porozumienia (poza tą wiodącą przez łóżko rzecz jasna 🤭🤣). W tej części Pani Melissa przybliża nam życie z AS'em i nie ukrywajmy nie jest ono łatwe, ale czy jest niemożliwe? Zapytajcie Marii 😁 czyli przeczytajcie i zobaczcie jakie przygody czekają ich w tej części. Ja ze swojej strony gwarantuję, że wrażeń Wam nie zabraknie!

Jak autorka sama wspomina: "Tego typu lektura powinna być zabawna, seksowna i ekscytująca – po prostu lekka i przyjemna odskocznia po ciężkim dniu ☺. Mam nadzieję, że Mój szef. Mój AS spełnił to zadanie i zapewnił Wam wielogodzinną rozrywkę, zrelaksował, poprawił nastrój i dostarczył emocjonujących wrażeń. ". Moim zdaniem ta powieść zdecydowanie taka jest ❣️ szybka, lekka i przyjemna 😁 przepleciona nutką namiętności, no może dwiema, albo całą masą namiętności 😈

Ta książka to zastrzyk pozytywnej energii i dobrego humoru.

Ja mam tylko jedno, ale.... A mianowicie: "... Ale będzie trzeci tom?" 😁 jestem bardzo, bardzo ciekawa tego jak Maria i Jan poradzą sobie w nowej sytuacji 😁 i jakie przygody ich czekają 🙂

Informacje dodatkowe o Mój szef. Mój AS:

Kup książkę Mój szef. Mój AS

Luonto
Melissa Darwood0
Okładka ksiązki - Luonto

Podczas trzęsienia ziemi siedemnastoletnia Chloris zostaje uratowana przez monstrualne ptaszysko. Orzeł jest Homanilem - dwudziestoletnim chłopakiem o...

(Nie)zdobyta t.2
Melissa Darwood0