Moja zemsta

„-Zmienię jej życie w piekło! Tak jak jej ojciec zamienił nasze! Zapłaci za wszystko, co przez jej ojca musiała wycierpieć nasza rodzina".

Spokojne życie Elizabeth zostaje gwałtownie przerwane, zmuszona zostaje bowiem do poślubienia bossa mafii Marcella. Długi ojca nie pozostawiają jej wyboru. Dziewczyna nie przeczuwa nawet, że jest środkiem do zemsty na jej ojcu. Nie podejrzewa, że czekać będzie ją piekło po ślubie. Nasz główny bohater obsesyjnie marzy o spełnieniu swojego planu.

Co z tego wszystkiego wyniknie? Czy Marcello będzie w stanie skrzywdzić bogu ducha winną dziewczynę?

Kolejna książka z motywem zemsty po latach. Czy i tym razem jestem w pełni zadowolona z lektury? Szczerze mówiąc mam mieszane odczucia. Nie tyle, co chodzi o fabułę, ale o główną bohaterkę. Mam co do niej kilka zastrzeżeń, ale po kolei.

Akcja już od samego początku nabiera tempa, jesteśmy w samym środku niebezpiecznych interesów. Marcello od pierwszej chwili zaczyna już realizować swój plan. Jest zdeterminowany i nie cofnie się przed niczym. Nie przewidział jednak, że pewna dziewczyna zagości w jego myślach.

I przechodzimy do Elizabeth, z którą się nie polubiłam za bardzo. W moim odczuciu za szybko się pogodziła z daną sytuacją. Początkowo stawiała opór, lecz nie był on dla mnie wystarczający. Oczekiwałam od niej większej walki oraz samozaparcia. Jako postać w całej tej historii wypadła słabo moim zdaniem.

Książka ma zbyt mały druk jak dla mnie. Przeczytałam ją na czytniku w wersji elektronicznej i od razu lepiej. Na całego dałam się wciągnąć w całą historię. Zaciekawiła mnie i do samego końca trzymała w swoich szponach.

Autorce udało się stworzyć sceny, które wywołały wzruszenie na mojej twarzy, co rzadko się zdarza w moim przypadku. Także plus za to.

To moje kolejne spotkanie z twórczością pisarki. Czy zaliczam je do udanych? Po części tak, nie ukrywam, że przy poprzednich pozycjach bawiłam się lepiej. Z drugiej strony nie było tak źle. Powiem, tak zdanie jest podzielone.

Najlepiej sprawdźcie sami.

Informacje dodatkowe o Moja zemsta:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2023-06-20
Dodał/a opinię: Anitka_170

Tagi: #patronatmedialny #mojazemsta #aleksandramożejko #editiored #mrocznyromans #polskaautorka #polskaksiążka

Zobacz opinie o książce Moja zemsta

Kup książkę Moja zemsta

Córka Mafii. Elena
Aleksandra Możejko0
Okładka ksiązki - Córka Mafii. Elena

Pierwszy tom polskiej serii mafijnej „Dzieci mafii”! Elena Montenegro nigdy nie podejrzewała, że całe jej życie ulegnie zmianie w dniu zaręczyn...

Córka Mafii. Olivia
Aleksandra Możejko0
Okładka ksiązki - Córka Mafii. Olivia

Olivia Montenegro ma nadzieję, że po jej niedoszłym ślubie ojciec trochę odpuści zabawę w aranżowane małżeństwo. Tymczasem zanim kobieta zdąży złapać oddech...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska