Mordercze instynkty

Kamila marzyła o wielkim domu, kochającym mężu i gromadce dzieci. Gdy poznaje Wojtka myśli, że trafiła w totolotka. Niestety po ślubie czuły i szarmancki mężczyzna staje się agresywny, a na dodatek teściowa okazuje się toksyczną jedzą. Kobieta obmyśla plan ucieczki.
Jacek próbuje poradzić sobie z żałobą po stracie zmarłej żony. Decyduje się na zakup lalki i symulacji Edyty. Wkrótce odkrywa szokujące fakty na temat swojej żony.
Malwina popularna blogerka i właścicielka klubów fitness nie planuje dzieci. W końcu daje namówić się mężowi na dziecko. Po porodzie wpada w depresję poporodowa. Nie może liczyć na wsparcie męża i marzy o odzyskaniu dawnego życia.
Wkrótce okazuje się, że te trzy historie łączą się ze sobą, a to co wyjdzie na jaw mocno zszokuje czytelnika.
"Mordercze instynkty" to fenomenalny thriller psychologiczny, który jest zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Autor stworzył niesamowicie wciągającą i intrygującą historię. Psychologiczna kreacja bohaterów jest genialna. Autor napisał historię o kobietach, które chcą zmienić swoje życie na lepsze. Autor przemyca w książce ważne tematy społeczne i porusza problemy takie jak przemoc małżeńska, trudne relacje kobiet z toksycznymi teściowymi, presja wywierana na kobiety, które nie pragną mieć dzieci, depresja poporodowa, radzenie sobie z żałobą, rosnący wpływ sztucznej inteligencji na codzienne życie. Ta książka to prawdziwy rollercoaster emocjonalny, który wzrusza, trzyma w napięciu, a dynamiczna fabuła i nieoczekiwane zwroty akcji nie pozwalają oderwać się od tej książki ani przez chwilę. Nie ma mowy o nudzie. Cały czas coś dzieje się. Powoli składamy elementy układanki i dowiadujemy się, co łączy Kamilę, Jacka i Malwinę. Rozwiązanie tej misternej intrygi mocno zaskakuje i wbija w fotel.
Jeśli lubicie historie, które dostarczą Wam emocji oraz mocnych wrażeń i lubicie rozwiązywać zagadki to koniecznie przeczytajcie "Mroczne instynkty".
Spędziłam bardzo ciekawy czas z tą książką.
Jestem usatysfakcjonowana i czekam z niecierpliwością na kolejne powieści autora.
Każdą biorę w ciemno!

Polecam z całego serca!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Mordercze instynkty:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-04-12
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce Mordercze instynkty

Kup książkę Mordercze instynkty

Utraceni
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Utraceni

JEDNI CHCĄ ŻYĆ, LECZ NIE MOGĄ. INNI NIE CHCĄ, A MUSZĄ... W tajemniczych okolicznościach znika syn kontrowersyjnego działacza społecznego Ryszarda Hajduka...

Mój ostatni miesiąc
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis