Mroczne sekrety

"Rzeczywistość jest dużo mroczniejsza, niż ci się wydaje”.

„Mroczne sekrety” to najnowszy thriller domestic nor od Marcela Mossa. Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Szokujący, obnażający ludzkie słabości, bezkompromisowy i przerażająco realny. Tylko dla dorosłych.

Tym razem autor wtajemnicza nas w trzy, z pozoru nie mające ze sobą nic wspólnego, wątki:

1. Mamy tu smutną historię Doroty, która dla dobra swoich dzieci trwa w związku z mężem, który z pozoru jest kochający, szarmancki, troskliwy i zaradny. Za zamkniętymi drzwiami okazuje się agresorem, alkoholikiem, szantażystą, manipulatorem i hipokrytą. Trwa, bo „tak trzeba”. Upokarzana na każdym kroku kobieta jest już na skraju wytrzymałości. Nieśmiało panuje porzucić nieprzewidywanego potwora i spróbować odnaleźć spokój.

2. Poznajemy historie osiemnastoletniej Nadii, o której nagle przypomniała sobie jej biologiczna matka i zapragnęła spotkać od urodzenia niewidzianą córkę. Intencje kobiety nie są jednak wcale takie, jakimi zdają się być.

3. I w końcu możemy też zajrzeć do świata nietuzinkowego małżeństwa Jakuba i Alicji, którzy by podnieść temperaturę w swoim związku decydują się na nieplanowane atrakcje. A wszystko zapoczątkowują wakacje w Hiszpanii.

Autor udowadnia, że świat nie jest mały, a życie ma się tylko jedno. Przedstawione historie zgrabnie się ze sobą łączą tworząc spójną całość. Okazuje się, że każdy ma tu swoje mroczne sekrety.

Wielowątkowość fabuły uruchamia potok myśli, których nie sposób wyhamować, Autor nienachalnie sugeruje czytelnikowi, że naiwność odbiera ludziom zdrowy rozsądek, że są na świecie wilki w owczej skórze i że trzeba być czujnym, by nie znaleźć się w pułapce. Bo mroczne sekrety potrafią zawładnąć życie.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Mroczne sekrety:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-08-11
ISBN: 9788381956017
Dodał/a opinię: Anna Biarda

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Mroczne sekrety

Kup książkę Mroczne sekrety

99 ofiar Tytusa Mayera
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - 99 ofiar Tytusa Mayera

Była prezenterka Julia Karpiel postanawia wskrzesić swoją karierę, publikując autoryzowaną biografię Tytusa Mayera - seryjnego mordercy zwanego ,,Bydlakiem...

Idealna para
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... OCH, BĘDZIECIE IDEALNĄ PARĄ. WSZYSCY WAM UWIERZĄ. JUŻ WIDZĘ TE OKŁADKI GAZET I KOLEJNE OFERTY... Cierpiąca...