Mroczne sekrety

"Mroczne sekrety" - Marcel Moss

Ludzie kierują się w życiu różnymi wyborami. Często starają się zataić prawdę przed resztą. Kiedy prawda ta ujrzy światło dzienne nic nie będzie takie jak dawniej.

Magda przylatuje z Anglii na pewien czas do Polski, ponieważ ma cel. Musi zdobyć pieniądze, a zna pewien sekret, który zamierza wykorzystać. Dodatkowo po osiemnastu latach spotyka się ze swoją córką Nadią, którą porzuciła zaraz po narodzinach. Dziewczyna nie spodziewa się, że spotykając biologiczna matkę narazi swoich bliskich na niebezpieczeństwo. Do czego będzie zdolna Magda? Czy po raz kolejny odrzuci córkę?

Alicja i Jakub postanawią ratować swoje małżeństwo. Dlatego też wyjeżdżają na zagraniczne wakacje. Podczas urlopu spotykają tajemniczą parę, z którą wchodzą w pewien układ. Układ, który wszystko zmieni. Od tej pory ich życie zostanie wywrócone do góry nogami.

Dorota od lat znosi swojego męża Bogdana, który ją poniża i ciągle chce mieć nad nią kontrolę. Mamisynek, który nie odciął matczynej pępowiny. Kobieta znosi to wszystko dla dzieci. Obmyśla plan, który pozwoli uwolnić się jej od despoty i tyrana.

Trzy różne historie, które łączy wspólny element. Jaki? Przeczytajcie sami.

Marcel Moss po raz kolejny nie zawiódł. Nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów. Mamy tu do czynienia z przemocą domową bądź porzuceniem noworodka. Ofiary nie zawsze muszą mieć ślady na ciele. Partnerzy wiedzą jak zaatakować aby sprawić najwięcej bólu i zniechęcić do dalszego życia.

Historia opisana w "Mrocznych sekretach" została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami dzięki czemu całość robi wielkie wrażenie i trzeba zbierać szczękę z podłogi.

"Mroczne sekrety" to mroczna, pełna zwrotw akcji opowieść, która ukazuje prawdziwe oblicze człowieka, jego zachowanie i upodobania. Do czego zdolny jest człowiek, gdy nie chce aby inni dowiedzieli się prawdy.

Zapewniam, że będzie 2 część powieści. Ja już czekam.

"Czym innym jest wyobrażenie na temat drugiego człowieka, a czym innym jego prawdziwa natura"

Informacje dodatkowe o Mroczne sekrety:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-08-11
ISBN: 9788381956017
Dodał/a opinię: Sylwia Kuczerka

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Mroczne sekrety

Kup książkę Mroczne sekrety

Pakiet: Nie odpisuj / Nie patrz
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Pakiet: Nie odpisuj / Nie patrz

Bestsellerowe thrillery, na które czeka cały Internet. "Żałuję, że przeczytałam tę wiadomość... To okrutne, ale żywię się cierpieniem innych ludzi...

Nie odpisuj
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Nie odpisuj

Thriller psychologiczny tajemniczego autora profilu ZWIERZENIE. Już 100 000 Polaków zdradziło mu swoje najgłębsze sekrety. Thriller, na który czeka...