My dilemma is you

Tom 1 cyklu My dilemma is you

Miłość czeka gdzieś za rogiem na każdego, ale nie zawsze jest prosta i oczywista, a jak mówi przysłowie od nienawiści do miłości tylko jeden krok.
Pewnego dnia kiedy Cristina Evans wraca do domu dowiaduje się że z dnia na dzień ma przeprowadzić się z Los Angeles do Miami, ponieważ jej tata dostał lepszą pracę. Cris nie chce wyjeżdżać i zostawiać swojego idealnego życia, do tego będzie tęsknić za przyjaciółmi Cass i Trevorem, niestety musi zrobić to co każą jej rodzice. Dziewczyna trochę obawia się szkoły ale szybko poznaje nową przyjaciółkę Sam i niedługo po tym zyskuje chłopaka Matta, ma problem jedynie ze szkolną gwiazdą Susan i jej chłopakiem Cameronem który jest do niej wrogo nastawiony. W miarę poznawania Cameron zbliża się do Cris a ona nie wie co o tym sądzić, z jednej strony coś ją do niego ciągnie ale z drugiej nielubi go za to że krzywdzi swoją siostrę a jej przyjaciółkę Sam, czy ten związek ma jakieś szanse na przetrwanie?
Lubię czytać o takiej miłości nie od pierwszego wejrzenia bo wtedy można zastanawiać się czy będą razem czy nie, kiedy wreszcie się zejdą i czy od razu się pokochają czy coś stanie im na przeszkodzie. W tej książce główna postać dość szybko odnalazła się w nowym miejscu, i chociaż zyskała wroga w Susan to miała też grono osób które stały za nią. Cameron na początku ufał bezgranicznie swojej dziewczynie ale potem zauważył jaka jest na prawdę, i coś zaczęło go ciągnąć do Cris. Ich podchody trwały długo ponieważ dziewczyna nie mogła mu zaufać, ostatecznie pokazał jej że może na nią liczyć w każdej sytuacji.
Plusem są tutaj opisy miejsc, dla kogoś kto nigdy nie widział Miami jest to nie lada gratka bo może sobie wyobrazić że sam tam jest i spaceruje plażą.
Prawie każdy bohater nie mówi prawdy i coś czuję że w kolejnej części wyjdą jakieś nieznane fakty z życia Camerona, Susan oraz Matta i nie jedno się tutaj zadzieje, to że Cris zaufała wreszcie bratu Sam nie oznacza ze coś tego zaufanie nie może zmącić i wydaje mi się że tak będzie. Już nie mogę się doczekać kolejnej części żeby dowiedzieć się co dalej, czy miłość Cris i Camerona przetrwa w Miami?

Informacje dodatkowe o My dilemma is you:

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2019-10-23
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Zobacz opinie o książce My dilemma is you

Kup książkę My dilemma is you

My dilemma is you 2
Cristina Chiperi 0
Okładka ksiązki - My dilemma is you 2

Drugi tom włoskiej bestsellerowej serii, w rytmie hitu My Dilemma Seleny Gomez! Powieść stworzona dla miłośniczek romantycznych historii. Po...