Na otwartym sercu

Marta to młoda kobieta, która doskonale wie czego chce od życia. Chce zostać wybitnym chirurgiem i co najważniejsze, ma do tego świetne predyspozycje. Żeby zwiększyć szansę na rozwój kariery i zdobyć większe doświadczenie podczas uczestniczenia w operacjach, postanawia wyjechać do mniejszego miasta i tam odbyć rezydenturę. Już pierwszego dnia poznaje swojego kolegę po fachu, z którym będzie miała możliwość pracować, a także mieszkać.
Oskar to młody chirurg, który kończy rezydenturę. Bardzo zdolny, ambitny i ceniony lekarz. Prywatnie pewny siebie i arogancki dupek, który nie raz napsuje Marcie krwi.
Wyjeżdżając tak daleko od domu, do obcego miasta, Marta nie spodziewała się, że właśnie tam upomni się o nią przeszłość. Przeszłość, którą tak skrzętnie ukrywała przed światem. Przeszłość, która teraz ponownie zagrozi jej życiu.
Czy Marta spełni swoje marzenia? Jak rozwinie się jej znajomość z Oskarem? Co się stanie, gdy nieoczekiwanie przeszłość stanie na drodze kobiety? Jak potoczą się losy bohaterów?
Zarówno Marta jak i Oskar są bardzo specyficzni, a przez to fascynujący. Z pozoru tak różni, w środku tak bardzo do siebie podobni. Bardzo mi się to podobało i sprawiło, że książka mnie dosłownie pochłonęła.
Przeszłość, która po latach o sobie przypomina. Specyficzni współlokatorzy. Cholernie zdolni młodzi lekarze. Rodzina, która mimo trudnych momentów się wspiera. Fascynacja, pasja, chęć rozwoju. Nieoczekiwana sytuacja, która wywraca życie bohaterów do góry nogami. Pożądanie, namiętność, miłość.
Książka napisana jest fajnym i przyjemnym stylem. Czyta się ją lekko i szybko. Mnie wciągnęła całkowicie. Miałam problem, żeby się od niej oderwać.
"Na otwartym sercu" to chyba moja pierwsza książka z motywem lekarzy, jaką czytałam. Było to coś nowego, a jednocześnie coś, co niezmiernie mi się podobało. Jestem pewna, że jeszcze wrócę do historii Marty i Oskara.
Wszystkim bardzo polecam ją przeczytać. jestem całkowicie pewna, że Was także ta historia zachwyci.
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Na otwartym sercu:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-08-10
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Zobacz opinie o książce Na otwartym sercu

Kup książkę Na otwartym sercu

Czekam w pokoju 206
Ewelina Dobosz0
Okładka ksiązki - Czekam w pokoju 206

Pokoje hotelowe bywają świadkami niejednej gorącej nocy. Jakie tajemnice skrywają tym razem? Michał, menedżer hotelu w Krakowie, ostatnio był nieco zbyt...

Przekraczanie granic
Ewelina Dobosz0
Okładka ksiązki - Przekraczanie granic

Dręczą go dziwne majaki, a ta, dzięki której miał je pokonać, przyniosła ze sobą kolejne tajemnice. Judyta jest psychoterapeutką - zaangażowaną...