Na pokuszenie

-Jestem światłem i jestem wibrujący w świetle — zagrzmiał Thorne. - Jestem ciemnością i niosę ze sobą mrok. Stań po mojej stronie. Zasługujesz na więcej. Zasługujesz na wszystko."

Leah jest znana ze swoich niekonwencjonalnych działań w ujmowaniu przestępców. Po kolejnym wybryku zostaje wysłana na przymusowy urlop, po którym już być może nie będzie miała do czego wracać. Kobieta postanawia złapać nieuchwytnego przestępcę, w ten sposób chce sobie zyskać sympatię komendanta. Pod przykrywką rozpoczyna pracę w Czerwonym Baronie.

Czy uda jej się schwytać tajemniczego Nathaniela Thorne? I jaki związek przeszłość Leah ma z podejrzanym?

Pewnie każdy się zastanawia, kim jest główny bohater. To nie jest miła i sympatyczna osoba, to uosobienie zła. Nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój zamiar. Do tego wykonuje magiczne sztuczki, które czasami trudno wytłumaczyć. Wiadomo natomiast, że jego celem jest kuszenie.

Odkrycie jego tożsamości nie było łatwym zadaniem. Wszelkie poszlaki tak naprawdę, zamiast pomóc, to jeszcze bardziej mieszały.

"-Kim jesteś… naprawdę?

-Czystym chaosem. - w mroku nocy jego oczy były czarne jak obsydian, a my staliśmy na szczycie świata. Nad nami rozlewało się obce niebo, obce konstelacje. "

Leah długo opiera się prawdzie, praktycznie do samego końca nie była pewna otrzymanych informacji. Polubiłam ją od początku, jednak nie chciałabym się z nią zamienić. Miała bardzo realistyczne koszmary, a ja takich nie lubię.

Wybitnie się bawiłam podczas lektury książki, wciągnęłam się w wykreowany świat i chciałam pozostać w nim jak najdłużej. Niestety moja ciekawość wygrała, więc książkę przeczytałam na raz. Nie mogłam się powstrzymać, przewracałam kartki jedna za drugą.

Jak to bywa w zakończeniach u autorki, nigdy nie wiesz, czy to koniec, czy początek czegoś wielkiego. Mam nadzieję, że jeszcze usłyszymy o tej parze i ponownie zagłębimy się w ich świat.

Karina proszę o kolejne książki w takich klimatach, mi jest ciągle za mało.

#napokuszenie

Informacje dodatkowe o Na pokuszenie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-06-14
Dodał/a opinię: Anitka_170

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Na pokuszenie

Kup książkę Na pokuszenie

Występne pragnienia
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Występne pragnienia

Po przyjeździe do Kalifornii, Thomas Hopewell poznaje w barze charyzmatyczną blondynkę Alyssę i spędza z nią noc. Kiedy po jakimś czasie ich drogi znowu...

Krwawy księżyc
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Krwawy księżyc

Każde marzenie może stać się koszmarem. Każdy człowiek może stać się potworem. Victoria Page i Thomas Wilde są małżeństwem światowej sławy pisarzy. Gdy...