Na rok

Jak ja uwielbiam historie, których fabuła mnie zachwyca, dialogi doprowadzają do wybuchów śmiechu, a po dotarciu do zakończenia chodzę z głową w chmurach z rozmarzonym wyrazem twarzy. Książka „Na rok” okazała się właśnie taka i uprzyjemniła mi czas jaki poświęciłam na jej czytanie.

Matthew przez testament dziadka, zmuszony zostaje do poślubienia obcej dziewczyny z Polski. Musi tylko wytrwać w tym związku przez rok, a wtedy odzyska wolność i stanie się właścicielem domu mody.

Amelia jest projektantką mody, ale ma kłopoty finansowe, dlatego zgadza się poślubić Amerykanina i zamieszkać z nim w Nowym Yorku.
Ich plan miał być prosty oraz łatwy do wykonania, gdyż oboje nie znosili się i działali sobie na nerwy. Jednak, gdy zostawali sami zaczynało między nimi iskrzyć i narastało pożądanie.

Dlaczego dziadek Matthew uparł się na ślub właśnie z Amelią? Czy rok wspólnego mieszkania nie będzie zbyt wielkim wyzwaniem dla tej dwójki? Jak rozwiną się ich wzajemne relacje?

Muszę przyznać, że autorka napisała genialną powieść, która idealnie wpasowała się w moje gusta oraz pozwoliła na totalny relaks i odprężenie. Lekki oraz przystępny styl, brak nużących opisów, dynamiczna treść i zaskakujące zwroty akcji sprawiły, że pochłonęłam lekturę na raz, ani razu nie odrywając się od niej. Utarczki słowne, intrygi, rodzące się uczucie i namiętne, gorące sceny tworzą niesamowity klimat tej powieści. Emocje towarzyszą nam praktycznie od pierwszych stronic i nie opuszczają jeszcze przez długi czas po odłożeniu tego romansu na półkę.

Pani Kasia ma prawdziwy talent, wykreowała w swej powieści silne, charakterne postaci. W wielkim skupieniu śledziłam ich poczynania, trudną, wewnętrzną walkę, grę pozorów jak i otwieranie się na miłość, która spowodowała przemianę. Tu wszystko ze sobą współgra i dopracowane jest w najdrobniejszym szczególe.

Dlatego bardzo gorąco zachęcam was do sięgnięcia po tą książkę, poznania tej odświeżającej i przyjemnej opowieści. Zapewniam, że polubicie bohaterów , a romantyzm i sielanka przeplata się z dramatyzmem, więc nie wszystko będzie tu oczywiste.

Jesteście zaintrygowani? Nie zwlekajcie tylko czytajcie, bo naprawdę warto!

Informacje dodatkowe o Na rok:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-03-31
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Na rok

Kup książkę Na rok

Jej bohater
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej bohater

Kiedyś kobieta zraniła jego serce. Czy mimo to będzie w stanie otworzyć się na nową miłość? Losy Hanny i Eryka już się kiedyś splotły: dawno temu...

Jej były mąż
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej były mąż

PEŁNA NAMIĘTNOŚCI HISTORIA Z GÓRSKIEJ SERII, OPOWIADAJĄCA LOSY DRUGIEGO Z BRACI BURZYŃSKICH. Czy dziesięć lat po rozwodzie może wydarzyć się coś, co...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;