Naciśnij mnie

Znoooowu to samo ... Człowiek tu się spodziewa książeczek dla maluchów ,kropka,kreska,kropka kreska a tu takie rozczarowanie !!!! Nawet sobie nie wyobrażacie jak to jest jak zaczynam czytać, a z pozoru prosta treść staje się HITEM,nawet dla dorosłej osoby.

Nooo może nie dla każdej ,ale takiej ,która ma w sobie jeszcze trochę dziecka ♥️ i kocha książki dla dzieci 📖

Herve Tullet jest francuskim artystą, który rozpoczął swoją przygodę wydawniczą, właśnie tą książką. Naciśnij mnie,jak i #figlemigle to najprostsza z możliwych opowieści o tym, jak działa dziecięca wyobraźnia. Autorowi wystarczyły do tego białe strony i kółka w trzech kolorach.

Zabawa jest wartościowa i przednia ! Szczególnie przy #nacisnijmnie

Nie chcę nic mówić ,ale nawet mój 13 latek wyglądał zza laptopa ,gdzie robił prezentacje do szkoły i śmiał się pod nosem,żeby nie było za bardzo widać,że go to zaciekawiło 🥰

My smiałyśmy się do rozpuku !

Dlaczego ?

No przecież ,że Wam nie powiem !

Zresztą nic nowego .... Musicie koniecznie sami sprawdzić .

Jeśli Twój skarb nie chce się skupić na żadnej książce to zacznij od pozycji tego autora . Dla niego książka jest zabawką.Dla dorosłego to często skarbnica wiedzy i mnóstwo emocji .Książkę trzeba szanować, obchodzić się z nią delikatnie – tego nas od zawsze uczono i tak powinno być,ale nie jest to regułą tutaj dziecko nie może spokojnie siedzieć i słuchać ,bo ma dużo pracy do wykonania,która wręcz zachęca do psocenia co dzieci uwielbiają 🤸🤸🤸🤸 Znajdziemy tutaj narzędzie do nauki słuchania ze zrozumieniem, podążania za poleceniami,pobudzanie ciekawości i wyobraźni.

Idealne dla szkrabów zaczynających przygodę z czytaniem.

Dostajesz informacje,że dziecko radzi sobie z samodzielnym czytaniem. Zrozumiał, co przeczytał i wykonał fascynujące zadania ♥️ Dooobra koniec ,musisz kupić i już ,!:) Twarda okładka ,dobrej jakości papier ,super wykonanie . Wiek 2 plus .

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam swiatksiazekdladzieci

Informacje dodatkowe o Naciśnij mnie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2015-09-08
Dodał/a opinię: Maja Lisiecka

Zobacz opinie o książce Naciśnij mnie

Kup książkę Naciśnij mnie

A Kuku! Już jadę!
Hervé Tullet0
Okładka ksiązki - A Kuku! Już jadę!

Seria innowacyjnych, kartonikowych książek dla najmłodszych stworzonaprzez Herve Tulleta, autora wielu bestsellerów dla dzieci, m.in. NACIŚNIJ MNIE,KOLORY...

OCH! Książka pełna dźwięków
Herve Tullet0
Okładka ksiązki - OCH! Książka pełna dźwięków

Oto magiczna, interaktywna książka dźwiękowa! Kontynuacja bestsellera "Naciśnij mnie", który sprzedał się w ponad 2 mln egzemplarzy na całym świecie. "Och...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;