Najpiękniejsza pamiątka

To już druga książka napisana przez te dwie autorki, którą przeczytałam i szczerze wam powiem, że pokochałam ich twórczość.

Hazel po odwołaniu ślubu przez narzeczonego postanawia skorzystać z wykupionych biletów oraz noclegów na podróż poślubną i wybiera się samotnie na urlop. Jednak po dwóch dniach postanawia zrezygnować i chce wrócić do domu. Los ma dla niej inny plan, wszystkie loty przez śnieżycę zostały odwołane a w żadnym hotelu nie ma wolnych pokoi.

W lobby jednego z hoteli zauważa mężczyznę, który podszywa się pod Milo Hooker, który ma zarezerwowane dwa pokoje, by tylko zdobyć pokój. Hazel wyczuwa, że to jedyna okazja by zdobyć nocleg i postanawia podać się za Madeline Hooker i dołącza do Milo, jako siostra. I tak ta dwójka zdobywa nocleg i pozostają, jako państwo Hooker.

Oboje przypadają sobie do gusty i postanawiają wspólnie wybrać się na wycieczkę nie podając swoich prawdziwych imion i nazwisk.

Czy ta przyjaźń przetrwa? A może los napisał im inny scenariusz?

Naprawdę pokochałam książki tego duetu😍. Ta lektura gwarantuje miło spędzony czas. Wciągnęła mnie historia Hazel, mimo że bywały momenty, w których główna bohaterka mnie denerwowała. Niby coś czuje do jednego, ale nie przeszkadza jej w miedzy czasie spotykanie się z innym.

Bardzo podobało mi się, że głowni bohaterowie nie znali swoich prawdziwych imion, nadało to książce nutkę tajemniczości. Co sprawiło, że z ogromnym zaciekawieniem czytałam jak potoczą się losy głównych bohaterów.

Historia była przewidywalna, ale przyznajmy szczerze przy czytaniu tylu książek, to chyba ciężko już zaskoczyć czytelnika.

Koniecznie muszę nadrobić wcześniejsze książki tego duetu jak i książki, które autorki napisały osobno. Coś czuje, że się na nich nie zawiodę.

A jeśli ktoś z Was nie czytał jeszcze historii tych autorek to koniecznie musicie to nadrobić 😁.

Informacje dodatkowe o Najpiękniejsza pamiątka:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2021-04-20
Tytuł oryginału: My Favorite Souvenir
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Kuchciński Marcin
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Tagi: Penelope Ward Vi Keeland editiored

Zobacz opinie o książce Najpiękniejsza pamiątka

Kup książkę Najpiękniejsza pamiątka

Milioner i bogini
Ward Penelope, Keeland Vi0
Okładka ksiązki - Milioner i bogini

Choć Bianca George i Dex Truitt po raz pierwszy spotkali się w zepsutej windzie, ich historia zaczęła się wiele lat wcześniej. Tylko wtedy jeszcze nie...