Naomi

💋♥💋RECENZJA💋♥💋

„Miłość uważałem za oznakę słabości. Coś, co przypominało tykającą bombę. Kiedy wybuchła, rozrywała człowieka na strzępy.”

Aby lepiej przeżyć tą niesamowitą historię, najpierw musicie poznać jedno z opowiadań autorki, antologii „Grzeszne Święta”. Tam właśnie poznajemy śliczną
Naomi Lorenz, którą zamiast zabić, Mateo Terrona, zawahał się, ocalił, potem doprowadził do paru niesamowitych orgazmów no i dzięki nim, pozostał mocno w jej pamięci.
Teraz dziewczyna znowu jest w niebezpieczeństwie, bo ktoś musi dokończyć zlecenie Mateo, które on „spartolił” dopuszczając do siebie nieznane mu wcześniej uczucia. Ratując jej życie już drugi raz, staje się wrogiem swojego zabójczego klanu ( co gorsza wciąga w to jedynego przyjaciela ), musi zabrać Naomi ze sobą i szukać pomocy u jedynego pozostałego mu sprzymierzeńca-
Zahara Morozowa. Rosjanin z miejsca jest oczarowany Naomi i gdyby nie to, że dla jej bezpieczeństwa i mimo złości na dziewczynę, za cała sytuację, w którą się przez nią wplatał, daje Morozowowi do zrozumienia, że jest jego narzeczoną.
Zahar budzi w Naomi mieszane uczucia, a gdy ten określa swoją cenę za walkę z klanem, Naomi jest równie przerażona co... podniecona ( ja też bym była 😈😈😈 Kinga Love You za tą mega Hot scenę ). Sytuacja staje się na prawdę niebezpieczna, gdy kłamstwa wychodzą na jaw, przyjaciele okazują się wrogami, a pożądanie walczy z uczuciem.
Wow, jak ta książka mi się podoba, Mateo, Zahar no i Naomi, mega emocjonalny trójkąt. Niby przerażona i zagubiona dziewczyna, a jednak w kryzysowych sytuacjach wychodzi z niej prawdziwa Femme Fatale i wojowniczka w jednym.
Może w jej żyłach płynie gangsterska krew ?!
Książka przez cały czas trzyma nas w napięciu. Emocje i uczucia, z którymi zmagają się bohaterowie są wyraziste i świetnie przedstawione.
Pikantne i gorące sceny to jedno wielkie Wow, a jedna ze scen jest tak bardzo niegrzeczna, a zarazem taka rewelacyjna, że...sama chciałabym być na miejscu głównej bohaterki🤫
I tu moja petycja do autorki - Zgłaszam uprzejmy wniosek o książkę gdzie głównym bohaterem będzie Zahar ♥♥♥ ( Skurczybyk mnie kręci 😈 ).

Informacje dodatkowe o Naomi:

Kup książkę Naomi

Wbrew zasadom
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Wbrew zasadom

TOM IV BESTSELLEROWYCH DEMONÓW Z LOS ANGELES! Morris nie urodził się złym człowiekiem. To zło urodziło się w nim, gdy w tragicznych okolicznościach stracił...

Miasto mafii 2
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Miasto mafii 2

Hope Clarke jest zadowolona z życia w Nowym Jorku. Do czasu. Staje się świadkiem zabójstwa, którego dopuścił się sam Lucas Rossi. Od tej chwili Hope...