Naomi

,, Mateo nie mógł wiedzieć, że tak na mnie działa. Błyskawicznie potrafił wywołać u mnie całą gamę emocji, często bardzo sprzecznych i niepokojących. To musiało pozostać moją tajemnicą. "

Życie zaskakuje każdego z nas, nie pyta, czy to jest odpowiedni moment, by zrzucić bombę napakowaną emocjami. Uderza w najmniej oczekiwanym momencie.

Naomi Lorenz tytułowa bohaterka, której życie zamieniło się w ciągłą ucieczkę. Tajemnice rodzinne, które ujrzały światło dzienne, sprawiły, że podjęła decyzje, lecz czy była ona słuszna? Zły czas, złe miejsce tak można określić chwilę, w której niczego nieświadoma została celem mafii.

Mateo Terrona płatny zabójca, który życie w mafii zna od podszewki. Niezawodny i szanowany w swym środowisku zawsze kończy swoje zlecenia, lecz nie w przypadku Naomi. Jego cel okazał się zadaniem nie do wykonania, bo to, co zobaczył w jej oczach, sprawiło, że został dla Naomi tarczą.

Naomi i Mateo to dwa różne żywioły, które nie są w stanie przeprowadzić normalnej rozmowy, bo ich światy różnią się i mają całkiem inne oczekiwania od życia.

Czy Naomi i Mateo uciekną przed mafią? Czy pomimo różnic charakterów będą w stanie się dogadać? Jakie będą konsekwencje tej ucieczki? Odpowiedzi na pytania znajdziecie w książce.

,,Naomi" zaskoczyła mnie! Spodziewałam się kolejnego romansu, mafii i bronili a dostałam porządną dawkę akcji! Książka się nie zatrzymuje, tam cały czas coś się dzieje.

Główna bohaterka, choć na samym początku książki wydała mi się zagubionym kotkiem, to z biegiem stron pokazała swe pazurki. Mateo to postać jak dla mnie nie do końca odkryta, i to właśnie sprawiło, że polubiłam jego postać.

Naomi Kingi Listkowiec to moja pierwsza książka tej autorki i muszę przyznać, że czas nadrobić zaległości. Polecam książkę.

Informacje dodatkowe o Naomi:

Kup książkę Naomi

Richie
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Richie

Richie Blakemore słynie z psychopatycznych działań oraz igrania ze śmiercią. Mogłoby się wydawać, że nie ma na świecie osoby, która kochałaby ryzyko tak...

Czarne serce
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci .Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo...