Nas dwoje

Joel posiada pewien dar, a raczej przekleństwo. Sny prorocze, które dotyczą jego najbliższych. Nigdy nie wie, na jaki trafi na dobry, zły czy neutralny. Przez to boi się spać, izoluje się od ludzi, nie jest szczęśliwy, boi się zakochać. I pewnego dnia pojawia się ona - Callie. Rodzi się między nimi wyjątkowe uczucie, które nie ma prawa bytu.

Jest to piękna historia, która pochłonęła mnie całkowicie. Historia miłosna, która z góry skazana jest na niepowodzenie. Historia niezwykle smutna, a zarazem wyjątkowa i piękna.

Pomysł na fabułę bardzo mi się podobał. Jest nietypowy i oryginalny. Styl autorki jest lekki i przyjemny, przez książkę się po prostu przepływa. Bohaterowie wyraziści, których polubiłam. Współczułam głównemu bohaterowi i jednocześnie byłam na niego zła za decyzję, jaką podjął. Spodziewałam się po tej historii wyciskacza łez, a tego nie dostałam. Szkoda, bo chciałam popłakać.

Autorka stworzyła niepowtarzalną historię, która skradnie niejedno serce.

Informacje dodatkowe o Nas dwoje:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2020-10-28
Tytuł oryginału: The Sight of You
Dodał/a opinię: Moniskaczyta

Tagi: Współczesna proza literacka bóg

Zobacz opinie o książce Nas dwoje

Kup książkę Nas dwoje

Co by było, gdyby
Holly Miller0
Okładka ksiązki - Co by było, gdyby

Czy życie Lucy jest jej ,,pisane"... czy właściwie mogłoby się ułożyć zupełnie inaczej?   LUCY ZNALAZŁA SIĘ NA ROZDROŻU. Tego dnia rzuciła frustrującą...