Nasze idealne małżeństwo

Czytałam kilka bardzo pozytywnych recenzji na temat tej książki i moja ciekawość została rozbudzona. Pomyślałam, że jeśli faktycznie jest to tak dobry thriller, to chcę go przeczytać.

Spotyka się dwoje ludzi, wprost idealnych dla siebie... To wszystko poznajemy w jednej płaszczyźnie czasowej, natomiast w drugiej, tej bliższej dniu dzisiejszemu, toczy się proces w sprawie morderstwa. Co poszło nie tak? Przyznaję, że boję się pisać więcej o fabule, łatwo tu zaspojlerować.

Już po pierwszych kilku stronach miałam wrażenie, że doskonale zaczynam rozumieć te wszystkie zachwyty.
Z każdym rozdziałem coraz ściślej oplatała mnie duszna i mroczna atmosfera powieści. Dałam się wciągnąć w tą sieć intryg i kłamstw. I skakałam od jednego do drugiego podejrzenia, zastanawiając się kto tu jest ofiarą a kto oprawcą.

Mamy tu wnikliwe studium psychologiczne, a dzięki niemu coraz mocniej wchodzimy w umysł bohaterów. Jednak ta znajomość nie uchroniła mnie przed błądzeniem, Autorka z łatwością wodziła mnie za nos zaskakując zwrotami akcji.

Oprócz genialnego pomysłu na fabułę, mamy tu świetny warsztat pisarski. Lekkie pióro i żywe dialogi gwarantują dodatkową przyjemność czytania. Wielki ukłon dla Ewy Penksyk-Kluczkowskiej za świetne tłumaczenie.

Podsumowując, uważam, że to rewelacyjny thriller psychologiczny!!! Autorka bez problemu utrzymywała moją uwagę i podgrzewała moje emocje. Zdecydowanie polecam 😊
Wow, wow, wow!!!🔥🔥🔥

Informacje dodatkowe o Nasze idealne małżeństwo:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2021-06-30
ISBN: 9788327719188
Tytuł oryginału: In The Deep
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Tagi: Literaturoznawstwo - dramat

Zobacz opinie o książce Nasze idealne małżeństwo

Kup książkę Nasze idealne małżeństwo

Sekret pacjentki
Loreth Anne White0
Okładka ksiązki - Sekret pacjentki

Są sekrety, dla których warto żyć, i takie, za które trzeba zabić Lily Bradley ma idealne życie. Wspaniały mąż, dom nad morzem, własny gabinet psychologiczny...

Miasteczko Twin Falls
Loreth Anne White0
Okładka ksiązki - Miasteczko Twin Falls

Bądź czujny. W każdym z nas czai się bestia W spokojnym i sennym miasteczku brutalnie pobito i utopiono nastolatkę. Potworna zbrodnia zmieniła wszystko...