Nawia - Wstęp do Świata Dusz

Przedstawiam Wam dzisiaj książkę autorstwa @nawia_book oraz @michal_bajo_autor pt. "NAWIA Wstęp do Świata Dusz.

Za egzemplarz dziękuję @nawia_book oraz @michal_bajo_autor

Lektura zabiera nas w podróż pełną zróżnicowanych emocji, pragnień, słabości i pasji. Poznając świat Nawii docenimy to, co skrywamy w sobie, jak ważna jest każda chwila w naszym życiu.

Robert Pelczar i Weronika Malicka pochodzili z Płocka, tam się poznali, zaczęła się ich miłość. Ich wspólne zamieszkanie w Warszawie, to krok w dorosłość, najważniejsza chwila w życiu. Ich samodzielność miała być łatwa, przyjemna, jednak błoga sielanka zamieniła się w rutynę i nijakość. Dopiero krótka rozłąka i powrót uświadomił im, czym jest pewność własnych uczuć, jak wiele każde z nich wnosi do życia. Nagle jedno zdarzenie zmieniło wszystko w kompletną ruinę. 20- letnia Weronika umiera. W duszy Roberta zapanował mrok, a życie stało się koszmarem... przeżyje śmierć kliniczną. Dlaczego przedawkował narkotyki? Ludzie po śmierci klinicznej się zmieniają, ale czy na zawsze?

Kim jest Robert, medium, jasnowidzem?

Pogubił się w nowym świecie, w tym co jest prawdą, rzeczywistością, a co złudzeniem. Sukces gonił sukces, wciągnął się w świat materialnych pokus, nie liczył się z pieniędzmi. Miał też za sobą kilka dobrych uczynków. Balansował na krawędzi dwóch światów, który wybierze?

Dzięki twórczości autora @michal_bajo_autor, możemy zbliżyć się do tego co w sobie skrywa... Do duszy, którą się kieruje. Tworzymy z autorem bliskość wykraczającą poza fizyczność. Przez pogoń za przemijającą sztucznością, marnujemy coś znacznie cenniejszego - wolność duchową. Życie jest krótkie, nie wiemy co nas czeka jutro? Historia przedstawiona w lekturze jest bliżej prawdy. Uwikłani w trudy bieżącego życia, nie potrafimy odnaleźć własnego miejsca na ziemi, zmieniamy pracę, otoczenie, a przecież krótsza droga do wewnętrznego spokoju jest w nas samych. Nie pozwólmy, żeby modelował nas obecny, zapędzony świat, ale bądźmy prawdziwi...

Książkę czytało mi się z wielkim zainteresowaniem i ciekawością. Zapraszam wszystkich do świata dusz😉.

Informacje dodatkowe o Nawia - Wstęp do Świata Dusz:

Wydawnictwo: inne