Nie będę twoim bohaterem

Czas młodości, czas bycia nastolatkiem jest niezwykle trudny. Pierwsze rozczarowania, problemy, rozterki, pierwsza miłość i często złamane serce. Czas w którym musimy podejmować ważne decyzje, rzutujące na naszą przyszłość. Zaczynają się wysokie schody, które często trzeba pokonywać samemu.

Niestety są osoby, do których dorosłość przychodzi zdecydowanie za szybko. Brak poczucia bezpieczeństwa w domu, alkoholizm, to właśnie spotkało Arka. Młodzieńca, który zamiast cieszyć się życiem, młodością, musiał znosić ciągłe kłótnie w domu, przemoc, ciągłe pijaństwo i narkotyki. Brak pieniędzy spowodował, że musiał iść do pracy, którą dzielił między szkołą.

Malwina jest wzorową uczennicą, planuje po maturze iść na studia. Rodzice są z niej bardzo dumni, wspierają ją na każdym kroku. W ich domu nigdy nie brakowało pieniędzy, nie musieli sobie niczego odmawiać.

Kiedy Malwina wraz ze swoją przyjaciółką Alicją wpadają w tarapaty, na pomoc im staje Arek. Wmawia im, że nie jest żadnym bohaterem, a jednak taka sytuacja nadarzy się jeszcze nie raz.

Czy młody mężczyzna uwierzy w siebie i da sobie szanse na miłość i szczęście?

Książka, a najbardziej jej bohaterowie- Arek i Malwina zostaną w moim sercu na długi czas. Bardzo ich polubiłam i mocno im kibicowałam. Bardzo przyjemnie mi się ją czytało, momentami w oczach miałam łzy. Ale po każdym deszczu wychodzi słońce.

Niesamowita opowieść o czasach dojrzewania, pozwoli Wam zapomnieć o codzienności, a może nawet wrócić do tamtych czasów.

Bardzo Wam ją polecam :).

Informacje dodatkowe o Nie będę twoim bohaterem:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-02-09
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Zobacz opinie o książce Nie będę twoim bohaterem

Kup książkę Nie będę twoim bohaterem

Z tobą zawsze
Beata Sagan0
Okładka ksiązki - Z tobą zawsze

Joasia ma wszystko, o czym marzy typowa nastolatka. Jest ładna, popularna i lubiana. Ma kochającą rodzinę i wiernych przyjaciół. Do pełni szczęścia...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;