(Nie)Idealny

🅿🅰🆃🆁🅾🅽🅰🆃

🪶 „(𝓝𝓲𝓮)𝓲𝓭𝓮𝓪𝓵𝓷𝔂” 𝓜𝓪𝓻𝓬𝓮𝓵𝓪 𝓣𝓸𝓶𝓪𝓼🪶

Podobno demony to mściwe istoty.

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

O ich mściwości przekonała się główna bohaterka książki - Olga Małecka, która odrzuciła zalety jednego z nich. Asmodeusz - demon pożądania. Gdy Olga oparła się jego zalotom, ten urażony zaplanował pewną zemstę. Asmodeusz obmyślił, że będzie stawiał na drodze kobiety mężczyzn idealnych, takich jakie pierwowzoru wykreowała w swoich powieściach. Jednak demon namąci trochę w ich cechach. Mężczyzna jeszcze nie wie, że Olga nie zamierza się tak łatwo poddać i będzie z nim walczyć.

Bardzo przypadł mi do gustu język Marceli Tomas, który był prosty i łatwy do zrozumienia, przez co czytało się tę historię niesamowicie szybko, niemal połykając kolejne rozdziały. Z każdą stroną coraz bardziej zagłębiamy się w stworzony przez autorkę świat, który owiany jest tajemnicą i pełną niesamowitych bohaterów. Dodatkowo akcja w książce pędzi jak szalona. Niespodziewane zwroty akcji są z pewnością na plus, ponieważ podczas czytania na pewno nie można się nudzić, tyle się dzieje. Walka pomiędzy demonami, a hexami napędzała cała akcje i dodała trochę dynamiki.

Nastawiłam się na lekką, niezobowiązującą historię fantasy, która zapewni mi rozrywkę i będzie mi się po prostu dobrze ją czytało w te cieplejsze dni. I uwierzcie mi jakie było moje zdziwienie, gdy "(Nie)idealny" wciągnął mnie do tego stopnia, że siedziałam do późnej nocy i czytałam, ponieważ byłam bardzo ciekawa i przejęta losami bohaterów oraz tym, jak autorka potoczy całą historie. Relacja między głównymi bohaterami jest dosyć niespodziewana i zmienia się z rozdziału na rozdział. W dodatku ich potyczki słowne nieraz powodowały, że wybuchałam niekontrolowanym śmiechem.

Jeśli szukacie czegoś z nietuzinkową atmosferą, dosyć mrocznym klimatem i przede wszystkim fenomenalnie wykreowanymi, wielowarstwowymi bohaterami to zdecydowanie zachęcam Was do sięgnięcia po „(Nie)idealnego”.!💫

Informacje dodatkowe o (Nie)Idealny:

Kup książkę (Nie)Idealny

Krople księżyca
Marcela Tomas0
Okładka ksiązki - Krople księżyca

Fantastyczna historia osadzona w świecie bóstw i nadprzyrodzonych istot, doprawiona dawką romansu, która pochłonie Was do reszty. Chors — słowiański...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;