(Nie)Idealny

🔥Wowwww…istny majstersztyk!
Taką dobrą fantastykę mogę czytać codziennie!Relacja demona z człowiekiem poruszyła mnie dogłębnie powodując,że musiałam przeczytać odrazu całość.Taki magiczny duet mną zawładnął,ponieważ poczułam się jakbym przeniosła się w inny wymiar-w otchłań piekła (tego dobrego😀)

🔥Ponownie przekonałam się,że debiutancka powieść warto czytać,a te z fantastyką w tle,to #mustread na mojej liście.
Autorka wspaniale połączyła świat ludzki-Olgi ze światem demona-Asmodeusza.Wydawałoby się,że odrzucone zaloty nie przyniosą niczego dobrego.A naprawdę dały początek nadludzkiej histori w której towarzyszymy naszym bohaterom.Bardzo zaintrygował mnie świat demona-jest oszałamiający.Możemy spotkać inne demony,osoby rządzące na „szczycie” piekła bądź spotkać pierwszych ludzi-Adama i Ewę….oj co tu się dzieje!!!
Dodając walkę dobra ze złem i zemstę,która czekała przez wieki.
Powieść powoduje,że wyobraźnia szaleje.Mamy demona z piekła rodem,który dowiaduje się swojego pochodzenia i możliwości odczuwania,czego nie był świadom.

🔥Nie mogę wspomnieć o Oldze,która jest wykreowana na fajną osobę-pracuje,spełnia się zawodowo i pragnie czuć!Jest ludzka,chcąca przeżyć i wreszcie poznać tego Idealnego mężczyzna dla siebie.
Kim okaże się dla niej-idealnie nieidealny mężczyzna?O tym przekonacie się sięgając po tą książkę!
Ten debiut musicie przeczytać😈

Kup książkę (Nie)Idealny

Krople księżyca
Marcela Tomas0
Okładka ksiązki - Krople księżyca

Fantastyczna historia osadzona w świecie bóstw i nadprzyrodzonych istot, doprawiona dawką romansu, która pochłonie Was do reszty. Chors — słowiański...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;