Nie myśl za dużo !

Jest to książka dla osób, które borykają się z ciągłym rozpamiętywaniem, z trudnościami podjęcia decyzji. To jest tak zwany overthinking.

Sięgając po tę książkę nie wiem czemu ale spodziewałam się czegoś zabawniejszego i ciekawszego (może zmyliła mnie okładka?). A odniosłam wrażenie, że w kółko czytam to samo.

Ten poradnik skierowany jest do kobiet bo raczej mężczyźni nie maja takich problemów 😅. Chociaż szczerze mówiąc ja sama nie postrzegam tego jako problem, zdarza mi się rozpamiętywać coś, ale nigdy nie żałuje podjętych wyborów. Skoro już podjęłam taką decyzję to no cóż, będzie co ma być, nie ma co gdybać, a może da się to odkręcić, ja od razu zakładam, że się nie da 😂.

Jeśli mam problem z podjęciem decyzji to nie mam oporów żeby się kogoś poradzić.

Ciekawe były przykłady z życia autorki. To znacznie ułatwia zrozumienie, o co konkretnie chodzi.

Nie uważam tego poradnika za zły, nie, tylko po prostu spodziewałam się czegoś innego, a nie książki, w której autorka pisze, że warto jeść w kółko to samo i w to samo się ubierać, i to niby pomoże nam w przestaniu analizowania 🤔. No nie.. to nie dla mnie.

Tak więc uważam, że książka zupełnie nie spełniła moich oczekiwań. Ale widziałam bardzo wiele pozytywnych opinii, więc jeśli borykacie się z problem analizowania wszystkiego to może warto spróbować, może właśnie Wam podsunie kilka pomysłów jak sobie z tym poradzić.

Informacje dodatkowe o Nie myśl za dużo ! :

Wydawnictwo: Bez Fikcji
Data wydania: 2020-06-10
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Don't Overthink It
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Nie myśl za dużo !

Kup książkę Nie myśl za dużo !

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska