Nie ta chwila

Tom 2 cyklu Seksowni dranie

Jeśli czytaliście pierwszy tom to znacie już Żorę . Jeśli nie to musicie wiedzieć , że jego po prostu trzeba poznać ! Jeju , tosz to najsłodszy chyba z Seksownych drani, przynajmniej tak uważam w tym momencie :D Zabawny , uroczy i .... niesamowicie niebezpieczny .

Seksowni dranie to w sumie chyba specjaliści od porwań i wiązania . Zapewne nie lada zdziwieniem było dla Żory to, że to właśnie jego porwała i związała mała pani policjant. Taka niepozorna , a jednak . Niby nie w jego typie i nieco starsza ale mimo to strasznie go do niej ciągnie tzn jak już się wyswobodzi ;) ta dwójka stanowi duet wręcz wybuchowy i nieprzewidywalny .

To łagodniejszy tom tej serii. Zdecydowanie więcej w nim humoru, bo Żora nie potrafi być poważny prawie nigdy . Jego teksty bawiły mnie do łez. Wszystko tak przekręci , że nie można się nie śmiać. No i cóż, nie da się zaprzeczyć, że bez seksu to on długo wytrzymać nie potrafi :) tzn będzie gorąco i namiętnie .

Tak więc jak ze wstępu wynika, Żora i Julita poznają się w dość specyficznych okolicznościach, niezbyt romantycznych , tym bardziej jeśli doda się 3 osiłków próbujących ją zabić, którzy po spotkaniu z Żorą już nie stanowili zagrożenia...dla nikogo... Relacja tej pary rozwija się również nietypowo i szalenie . On nie oszczędza magicznego proszku, jej nie brakuje tajemnic. Jednak mimo to z dnia na dzień coraz bardziej uzależniają się od siebie.

Mimo, że to łagodniejszy tom, nie znaczy to wcale , że nie będzie krew się lała. Litka ma za sobą traumatyczne przeżycia, a seksowni dranie lubią się mścić za kobiety, które zawróciły im w głowie.

"Nie ta chwila " to książka , którą pochłonęłam . Ona mnie również. Zauroczył mnie ten drań, tak samo jak matkę Litki ;) ona też jest bardzo ciekawą bohaterką. Stanowcza , uparta i silna, choć momentami bezradna i potrzebuje wsparcia , poczucia bezpieczeństwa, które o dziwo, zapewnia jej właśnie Żorka.

Po tym tomie, istnieje ryzyko , że za każdym razem widząc ślimaka , będę płakać ze śmiechu. Chyba mała rysa na psychice mi po nim zostanie ale było warto .
Dochodzę do wniosku, że zaczynając te serię najlepiej mieć wszystkie tomy pod ręką , bo uzależnia, mam chęć czytać taśmowo i nie sięgać po nic innego .

Informacje dodatkowe o Nie ta chwila:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-10-01
ISBN: 978-83-66352-77-4
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Nietachwila seriaseksownidranie motylewnosie agnieszkakowalskabojar

Zobacz opinie o książce Nie ta chwila

Kup książkę Nie ta chwila

BESTSELLER
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - BESTSELLER

Żaneta wiedzie ustabilizowane życie. Skończyła studia i usamodzielniła się, wydając dwa poradniki dla kobiet, o niezwykle kontrowersyjnych tytułach. Lecz...

Nie ten czas
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Nie ten czas

Dla Nikolaja zemsta nie okazała się drogą do wybawienia. Przeciwnie, zaprowadziła go prosto do piekła. A skoro już tam się znalazł, wstąpił na służbę mocy...