Nie ta chwila

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-10-01
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-66352-77-4
Liczba stron: 260
Język oryginału: polski

Tom 2 cyklu Seksowni dranie

Ocena: 5 (2 głosów)

Czy morderca może się zakochać?

Pewnego dnia Żora budzi się w obcym miejscu, przywiązany do wezgłowia łóżka, nie wiedząc kto i dlaczego go uwięził. Szybko okazuje się, że porywaczem jest kobieta,a sytuacja, w jakiej się znalazł, to skutek wydarzeń z przeszłości. Kobieta pałającs chęcią zemsty, lecz jednocześnie nie zdająca sobie sprawy, że ofiara to nie tylko damski podrywacz, ale również seryjny morderca i wysoki rangą żołnierz ukraińskiego mafiiza, Aleksandra Soroczyńskiego. Żora coraz głębiej wchodzi w życie Litki, która nieprawdopodobnym zbiegiem okoliczności okazuje się nie tyko policjantką, ale również jego kolejnym zleceniem. I bardzo szybko będzie musiała zadać sobie pytanie, co się kryje za spjrzeniem chłopaka, który został wychowany przez czołowieka bez sumienia. Czy potrafi tylo zabijać, swoje okrucieństwo maskując dowcipnymi słowami ? Kim tak na prawdę jest i jakie demony kryją się w jego duszy?

On morderca, ona policjantka. On niczego nie traktuje poważnie, ona zmaga się z prawdziwymi problemami. On to sierota, przysposobiony przez brutalnego mordercę, który wychował go i wyuczył, ona dojrzewała w całkiem zwyczajnej, kochającej się rodzinie. Połączy ich walka ze wspólnym wrogiem, który nie odpuszcza nawet po latach. Lecz później pojawi się inny przeciwnik, taki,który narodził się w odległej przeszłości i nie zamierza się poddać. To z nim Litka będzie musiała zmierzyć się w walce o duszę ukochanego mężczyzny.

Czy dwoje tak różnych sobie osób może być dla siebie wsparciem? Czy w tych okolicznościach znajdzie się miejsce na miłość?

Czy Litka pozwoli odkryć swoje sekrety, których i w jej życiu nie brakuje ?

Odkryj odpowiedzi na te pytania,nawet jeśli zadane są "nie w tej chwili"...

 

Tagi: Nietachwila seriaseksownidranie motylewnosie agnieszkakowalskabojar

Kup książkę Nie ta chwila

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Nie ta chwila

 Żora Soroczyński budzi się pewnego dnia przykuty kajdankami do łóżka. I wcale nie w zamierzeniu igraszek. Został porwany. Porywaczką okazuje się być kobieta, w dodatku policjantka. Julita Grodzka ma swój plan. Na domiar złego to ona jest jego celem. Żora jest bowiem seryjnym mordercą i żołnierzem wysokiej rangi ukraińskiego mafiozy, Aleksanda Soroczyńskiego. Rodzi się pożądanie pomiędzy Żorą i Julitą. Co z tego wyniknie? Czy Zora wykona zadanie? A może to Julita zwycięży w tym starciu. 

Pierwszy tom z serii "Seksowni dranie" już dawno za mną. Polubiłam Nikę i Aleksandra z książki  "Nie ten dzień". Teraz pora na ciąg dalszy. Ciąg dalszy, który w zasadzie można uznać za odrębną historię, bowiem poznajemy innych bohaterów. Fakt, że ci z pierwszego tomu mają tu niewielkie poletko do popisu ale w moim odczuciu to nie przeszkadza to, by czytać bez zachowania kolejności. Aczkolwiek zawsze przy serii odradzam ten pomysł. Tutaj mamy seryjnego mordercę i policjantkę. Dwoje ludzi stojących po przeciwnej stronie barykady. On zimny i okrutny. Ironiczny ale nie brakuje mu troskliwości. Wymierza sprawiedliwość własnymi dłońmi, według sobie tylko znanego planu. Jest konkretny i nie zastanawia się na zabiciem kogoś. Ma cel i dąży do realizacji. No i wyjątkiem od tej reguły staje się Litka, która zaczyna mu się coraz bardziej podobać.  A mi za to nie do końca podobała się jego nachalność i nacisk na Julitę względem erotycznym. Przymuszenia to nie mój gust. Aczkolwiek trzeba mu przyznać ,ze naprawiał błędy. Widzi to co robi źle i dąży do zadowolenia partnerki. Partnerki, która jest ogniem. Żarem. Sceny właściwe są napisane ostro ale z wyczuciem. Spalające i pobudzające wyobraźnię. Autorka fajnie i spójnie prowadziła wątek przeszłości i jej odbicia w teraźniejszości. Szukanie tropów, poszlak. Fajnie było budowane napięcie. Powieść dostarczyła mi rozrywki i oderwała mnie od rzeczywistości. Już nie mogę się doczekać, aż zacznę czytać kolejny tom - całe szczęście, że mam go pod ręką. Jeśli czytacie książki mafijne okraszone sporą dawką namiętności i erotyzmu, to jest to książka dla Was. Szczególnie, jeśli czytaliście już coś od autorki i Wam się podobało.

Link do opinii

Jeśli fascynują Was książki, w których bohaterowie walczą ze swoim demonami - jedni z tymi z przeszłości inni z tymi siedzącymi głęboko w ich duszy.

Są pełne momentów namiętności, dzikiego sexu, ale także przerażających zachowań jak również humorystycznych akcji i dialogów ,( które też się wplatają , akcja z czarnym gumowym👌🤣🖤), to koniecznie sięgnijcie po książkę „Nie ta chwila”.
Litka tzn Julita, wskutek dramatycznych wydarzeń z przeszłości , rzuca studia i wstępuje w szeregi policji.
Chcąc zemścić się za swojego brata, który stracił narzeczoną tuż przed ślubem, porywa winnego tej sytuacji - Żorę ( przeleciał chętną dziewczynę po prostu i bez skrupułów 🙈), ale nie spodziewa się , że jako malutka kobietka nie ma szans z ukraińskim płatnym mordercą, który akurat „całkiem przypadkowo” przebywa w Polsce.
Facet ( w dodatku parę lat młodszy od Litki), oczywiście bez najmniejszego problemu wyswabadza się z rąk tej pięknej porywaczki. Przy okazji - zabijając po drodze ludzi akurat na nią polujących. Znika. Jednak wkrótce tych dwoje spotyka się ponownie i od tego momentu Żora osacza ją swoją osobą we dnie i w nocy. Niby jest dla niej dobry, ale w momentach, gdy jego prawdziwa - mroczna dusza wychodzi na światło dzienne - nie ma najmniejszych skrupułów, żeby ją ranić. Litka mimo zauważalnej aż nadto ciemnej strony chłopaka, lgnie do niego jak ćma do ognia.
Poznając zabójczą profesję Żory, prosi go o zlikwidowanie Marco - faceta, który wraz ze swoimi ochydnym kumplami skrzywdził ją niemiłosiernie. Ale problem w tym , że on dostał już zlecenie od Marco...odzyskać pewną paczkę od Litki, a następnie ją zabić....

Link do opinii

Kup książkę Nie ta chwila

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
BESTSELLER
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - BESTSELLER

Żaneta wiedzie ustabilizowane życie. Skończyła studia i usamodzielniła się, wydając dwa poradniki dla kobiet, o niezwykle kontrowersyjnych tytułach. Lecz...

Nemezis
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Nemezis

Krystian jest młody, bogaty i przystojny. Prowadzi firmę zajmującą się projektowaniem oraz budową ekskluzywnych budynków dla wielkich firm. Pewnego...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje