Nie ten mąż

Moja przygoda z twórczością Kathryn Croft zaczęła się już dawno temu. Przeczytałam wszystkie książki autorki i mogę je podzielić na dwie grupy. Jedne były wspaniałe i zaskakujące, inne trochę gorsze. „Nie ten mąż” z pewnością mogę zaliczyć do tej pierwszej grupy. To jedna z lepszych książek autorki.

„Nie może wiedzieć, że za kilka godzin zostaną wprawione w ruch sprawy, które na zawsze odmienią jej życie”.

Abby i Rob przeprowadzają się do Londynu i rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Abby szuka pracy i czuję się bardzo samotna. I w tedy poznaje Siennę oraz jej męża Grega. Podczas spotkania Sienna proponuje wszystkim eksperyment, żeby urozmaicić ich życie. Greg na jedną noc ma się przenieść do Abby, a Rob do Sienny. Początkowo wszystkim wydaje się, że to świetna zabawa, jednak wszystko zmienia się, gdy Greg znika.

Fabuła książki to jedna wielka tajemnica. Autorka zafundowała nam prawdziwy rollercoaster. Od samego początku myślałam, że wiem kto jest czarnym charakterem w tej historii i jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, jak bardzo się myliłam.

Abby oraz Greg w przeszłości zrobili coś złego. Kiedy Greg zwierzy się Abby, rozpęta się lawina niedomówień. Każdy każdego będzie obwiniał i nikt nie będzie sobie ufał.

Uwielbiam książki autorki za element zaskoczenia, który towarzyszył mi również podczas tej lektury.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Nie ten mąż:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-10-27
Tytuł oryginału: The Other Husband
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Nie ten mąż

Kup książkę Nie ten mąż

Jej życie przypomina listę zadań do wykonania, a ona odhacza jedną pozycję po drugiej tylko po to, by odkryć, że na koniec pozostaje samotność.

Ale to naturalne, że gdy ktoś umiera, skupiamy się wyłącznie na jego dobrych cechach. Ludzie rozpaczliwie się tego trzymają, niezależnie od prawdy.

Córeczka
Kathryn Croft0
Okładka ksiązki - Córeczka

Osiemnaście lat temu porwano ci córkę. A dziś do ciebie wróciła. Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę, sześciomiesięczną córkę Simone...

Tylko jedno kłamstwo
Kathryn Croft0
Okładka ksiązki - Tylko jedno kłamstwo

Kolejna - po bestsellerowej ,,Córeczce" - książka brytyjskiej gwiazdy kryminałów. Wczoraj miałaś doskonałe życie. Dzisiaj przekonasz się...