Nie ufaj mu

Tom 2 cyklu Ina Kobryn

[ RECENZJA ]

Remigiusz Mróz „Nie ufaj mu”
Wyd. Czwarta Strona

Nowa książka Remigiusza Mrożą „Nie ufaj mu” to kontynuacja powieści „Wybaczam Ci”.
Główną bohaterką jest Ina, której życie zafundowało wiele przeżyć, emocji i niespodzianek. I jak się okazuje, ma jej jeszcze do zaoferowania dużo więcej…
Po, powiedzieć by można, wyjściu na prost, Ina odzyskuje równowagę emocjonalną. Nadal mieszka jednak u siostry i przyszłego szwagra oraz poszukuje pracy.
Pewnego wieczoru na jej drodze staje jednak niebezpieczeństwo. Tym razem jest to gwałciciel.
Kobieta ponownie przeżywa traumę. Ratunkiem okazuje się być nowo poznany, atrakcyjny i bogaty mężczyzna. Pomaga on zmagać się Idze z ponownie otrzymywanymi tajemniczymi listami, które zawierają niejasne ostrzeżenia.
W grę ponownie wchodzą duże pieniądze, czarne charaktery, były mąż i mafijne porachunki.
Czy uda się młodej kobiecie przetrwać ten trudny czas? Kto okaże się godnym zaufania przyjacielem a kto zdrajcą?
Czy możemy i powinniśmy zawsze wierzyć swoim bliskim bezgranicznie?
Wciągająca bezsprzecznie lektura wydana przez @czwartastronakryminalu to idealna książka na coraz dłuższe wieczory. Choć trudno wyobrazić sobie taki scenariusz w prawdziwym życiu, to warto zwrócić tez uwagę na aspekty relacji międzyludzkich zawarte w powieści.
Jak działa nasza psychika i jakie wywołują reakcje na poszczególne sytuacje.
Życie pod presją i przymuszanie do pewnych zachowań dotyczy przecież także każdego z nas.

#zaczytanarolniczka #remigiuszmroz #nieufajmu #wybaczamci #wydawnictwopoznańskie #czwartastrona #czwartastronakryminału #wydajenamsię #kontynuacjabestsellera #dobrethrillery #kochamtocorobie #naurlopietegomitrzeba #dobraksiazkaijeszczeleoszamuzyka #potanczylobysie

Informacje dodatkowe o Nie ufaj mu:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2022-07-27
Dodał/a opinię: Anna Krasnodebska

Zobacz opinie o książce Nie ufaj mu

Kup książkę Nie ufaj mu

Nie ma tutaj niczego, co mogłoby przyciągnąć nocnych imprezowiczów. A ci, którzy wracają do domów po klubowym maratonie, wybierają środki transportu inne niż piechtolot.

To wszystko jest dla mnie niepojęte, a jednocześnie całkowicie zrozumiałe.

Rewizja
Remigiusz Mróz0
Okładka ksiązki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

Nieodgadniona
Remigiusz Mróz0
Okładka ksiązki - Nieodgadniona

Rok po ucieczce od męża Kasandra Reimann prowadzi spokojne, ustatkowane życie za granicą. Jest przekonana, że udało jej się zostawić wszystko za sobą -...