Quantcast

„Nie ufaj mu” – Remigiusz Mróz zapowiada nową powieść 

Data: 2022-07-12 13:06:58 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Remigiusz Mróz zapowiedział premierę najnowszej powieści Nie ufaj mu. Książka stanowi kontynuacje bestsellera Wybaczam ci, a jej premiera zaplanowana została na koniec lipca. 

Obrazek w treścifot. kadr spotu promującego / Facebook Remigiusza Mroza

Najnowsza książka Remigiusza Mroza – powieść Nie ufaj mu – to druga część historii z udziałem Iny Kobryn. Książka zostanie wydana nakładem wydawnictwa Czwarta Strona

Nie ufaj mu – o czym będzie nowa powieść Remigiusza Mroza? 

Po wydarzeniach z Wybaczam ci, Ina próbuje na nowo poukładać swoje życie. Poznaje mężczyznę, któremu wreszcie może zaufać i który sprawia, że z nadzieją patrzy w przyszłość.

Może zainteresować cię także...

Jednak problemy nie opuszczają jej rodziny. Kiedy jej siostra, Julia, przygotowuje się do ślubu z Gracjanem, otrzymuje tajemniczą wiadomość zawierającą jedynie trzy słowa: „nie ufaj mu”. Jakie sekrety skrywa Gracjan?

Nie ufaj mu –  kiedy premiera nowej książki Mroza? 

Premiera najnowszej powieści Remigiusza Mroza zaplanowana została na 27 lipca br. Książka już teraz dostępna jest jednak w przedsprzedaży internetowej w popularnej księgarni Empik.com oraz w księgarni TaniaKsiazka.pl.

Napisanie tej powieści chodziło mi po głowie właściwie od momentu, kiedy skończyłem "Wybaczam ci" – a dysputy ekranizacyjne z Opus Film sprawiły, że bohaterowie zaczęli coraz śmielej o sobie przypominać

— skomentował autor na Facebooku.

Remigiusz Mróz – najpoczytniejszy autor w Polsce

„Nie ufaj mu” to kolejna już książka Remigiusza Mroza, która została wydana w tym roku. Ogromna popularność prozy autora przekłada się nie tylko na zdobywanie szczytów list bestsllerów, ale także na wyniki badań czytelniczych. Tego roku Remigiusz Mróz znalazł się na pierwszym miejscu w przygotowanej przez Bibliotekę Narodową analizie najchętniej czytanych przez Polaków autorów. Pod koniec stycznia nakładem Wydawnictwa Filia ukazała się powieść Projekt Riese, a w maju bieżącego roku – Obrazy z przeszłości, czyli kolejny tom z cyklu o Sewerynie Zaorskim. Wcześniej wydano także kolejny tom z cyklu o Joannie Chyłce. Powieść Skazanie jest już 15 częścią zekranizowanej przez Player.pl opowieści.

Wydanie Nie ufaj mu, powieści kontynuującej historię Iny Kobryn i jej bliskich, rozpoczyna kolejną serię w dorobku autora. Przypomnijmy, że dotychczas – oprócz wspomnianych cykli o Chyłce i Zaorskim – popularny autor stworzył także m.in. cykl książek o komisarzu Forście, serię political fiction W kręgach władzy (której ekranizacja oparta na książce Wotum nieufności jest realizowana właśnie dla stacji Polsat) czy cykl o Gerardzie Edlingu, który również doczekał się ekranizacji.

Nową powieść autora kupić można w przedsprzedaży na Empik.com, a wkrótce także w  popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Nie ufaj mu
Remigiusz Mróz5
Okładka książki - Nie ufaj mu

Nie ufaj mu to kontynuacja bestsellerowej powieści ,,Wybaczam ci", która wkrótce zostanie zekranizowana!  Rok temu świat Iny Kobryn zupełnie się zmienił...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Izabela. Świat w płomieniach
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela. Świat w płomieniach
Potem
Kristin Harmel
Potem
Wzloty i upadki mojego życia
Hans Kammerlander; Verena Duregger; Mario Vigl
Wzloty i upadki mojego życia
Też jestem mamą
Karolina Staszak
Też jestem mamą
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
Mentalista
Camilla Läckberg
Mentalista
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Pokaż wszystkie recenzje