Niebezpieczna transakcja

😈😈😈Recenzja przedpremierowa😈😈😈

Premiera 11.08.2021

"Niebezpieczna transakcja" - Lara Kos

Książka a której pożądanie przejmuje władzę nas umysłem, ciałem i sercem. Odejmuje człowiekowi rozum. Fascynacja i smak namiętności staje się priorytetem.

Sandra, bardzo wyzwolona kobieta. Niespełniona artystka. Żyjącą w dziwnym związku, w którym nie spełnia się seksualnie. Związek ten podciął jej skrzydła.
Nie boi się swojej seksualności, czerpie z życia pełnymi garściami i niczego się nie boi. Do tej pory zamknięta w klatce, kiedy poczuła smak wolności już nie miał w ochoty na nic innego.
Była także strasznie naiwna i lekkomyślna. Wierzyła we wszystko co jej mówiono. Była zafascynowana Torem. Jego zmysłowością i tajemniczością. Nie widziała nic po za nim. Nie umiała połączyć elementów. Te cechy mnie bardzo irytowały. Z drugiej strony nie dziwię się jej, bo dostała życie o jakim każdy marzy. Seksowny facet, pieniądze i wspaniałe podróże.

Tor, tajemniczy i zmysłowy facet. Ma taką charyzmę która od razu przyciąga kobietę więc nie dziwię się Sandrze, że straciła dla niego głowę i nie widziała świat po za nim.
Jest także świetnym manipulatorem i specem od odpowiedzi na poczekaniu.
Potrafi także być bardzo troskliwy i romantyczny. Ale tajemnica, którą skrywa zmieni wszystko. Niebywały manipulator.

Ich relacja głównie opiera się na cielesnych doznaniach. Dopiero potem wkraczają uczucia. Sandra zachowuje się jak zakochana nastolatka, a Tor staje się romantykiem.

Historia zawiera pełno różnorodnych scen intymnych. Są mocne, brutalne, wyuzdane i pełne erotyzmu. Bohaterowie spełniają każda swoją zachciankę. Jest ich wiele, aż za wiele. Niektóre sceny podobały mi się, były zmysłowe i ciekawe, ale dużo było takich które były dla mnie zbyt śmiałe i niesmaczne. Czułam się źle kiedy je czytałam. Wynika to z faktu, że jestem fanką lekkiego erotyku a w tej książce erotyka gra jedną z pierwszych skrzypiec. Autorka naprawdę pokazała nam prawdziwą, ciemną stronę pożądania, która potrafi rozpalić całe ciało.

Cały zamysł na fabułę jest ciekawy. Historia w której erotyka i tajemnica przeplatają się.
Akcji także nie zabraknie. Niczego nie byłam w stanie przewidzieć. Jedna z nich zmrozi krew w żyłach A inna była absurdalna i nie koniecznie pasowała do całości.
Autorka stworzyła dla Nas świetną tajemnicę, którą stopniowo odkrywamy. Powoli dostrzegamy elementy, które po czasie zamieniają się w logiczną i bardzo niebezpieczną całość. Ta zagadka spowodowała, że łaknęłam jej rozwiązania. Ciekawiła mnie niemiłosiernie. Musiałam znać jej zakończenie.
Patrząc na to, że jest to debiut, jest w porządku. Widać, że autorka ma masę pomysłów. Jej styl jest bardzo przystępny i nie męczący. Świetnie się bawiłam przy odkrywaniu tej zagadki. Miałam swoje przypuszczenia ale nigdy nie spodziewałam się czegoś takiego. Tylko te sceny mnie trochę przytłoczyły.
Jeśli jesteście fanami ostrego erotyku, z dużą ilością scen w różnym wydaniu lub historii z tajemnicą, to tak wpasuje się w wasze gusta.
6,5/10🔥

Informacje dodatkowe o Niebezpieczna transakcja:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Dark romance bóg

Zobacz opinie o książce Niebezpieczna transakcja

Kup książkę Niebezpieczna transakcja