Niebezpieczna transakcja

Znudzona wieloletnim związkiem z Krystianem Sandra rzuca się w ramiona przystojnego biznesmena. Prezes wielkiego koncernu farmaceutycznego, z pozoru nieco szorstki, okazuje się erotycznym wulkanem. Życie Sandry w jednej chwili zmienia się w bajkę. Gorące uczucie, gorący seks. Nowa relacja rozpala zmysły dziewczyny do czerwoności. Oprócz namiętności i fascynujących podróży pojawiają się jednak w tym związku także znaki zapytania. Tajemnicze spotkania Tora i pilnie strzeżona zawartość jego komputerów. Ale poza tym jest wspaniale. Do czasu…
***
Jakie to było ZŁE. Myślałam że po lekturze „Pioruna”, w którym to facet miał jakieś elektryczne moce i świecącą w ciemności spermę nie przeczytam już gorszego erotyku, a tu proszę – niespodzianka. Ludzie, nie czytajcie tego. Ta książka jest wręcz szkodliwa. Na pierwszej stronie powinna być informacja: „przed lekturą skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każda przeczytana strona tego szajsu zagraża Twojemu życiu i zdrowiu”.
„Niebezpieczna transakcja” jest absurdalnie głupią, pozbawioną fabuły i jakiejkolwiek logiki historią. Żeby było jeszcze gorzej, autorce udało się wykreować najbardziej pustą, bezmyślną i wiecznie napaloną bohaterkę, jaką kiedykolwiek poznałam, a czytałam naprawdę wiele słabych erotyków.
Zawsze staram się unikać wszelkich spojlerów w moich opiniach, ale abyście mieli pełny obraz tego, jak ta książka jest beznadziejna, przywołam kilka absurdalnych sytuacji które znalazłam w książce: bohaterowie nie potrafią zjeść kolacji jak normalni ludzie, tylko uwalają się gorzej niż dzieci, bo przecież to takie podniecające kiedy cała jesteś upierniczona sokiem z brzoskwini, ananasa czy innego owocu. Inna sytuacja - Sandra będąc na rodzinnym obiadku z mamą i babcią wspomina igraszki ze swoim alfonsem, przerywa jej mama z pytaniem dlaczego tak ciężko oddycha i jęczy. Panie miły.
Ta książka jest o niczym. Bohaterowie współżyją ze sobą praktycznie na każdej stronie, nie rozmawiają ze sobą w ogóle, ale nagle między nimi pojawia się uczucie na „m”. Kpina jakaś.
Czytając tę książkę straciłam wiarę w to, że aby napisać własną powieść wystarczy talent. Teraz wystarczyłoby napisać opowieść o schabowym i też by to przeszło. To naprawdę dołujące.

Moja ocena: 1/10

Informacje dodatkowe o Niebezpieczna transakcja:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: Anna Pasiut

Tagi: Dark romance bóg

Zobacz opinie o książce Niebezpieczna transakcja

Kup książkę Niebezpieczna transakcja