Nieczyste zagrania

💙💙💙Recenzja przedpremierowa 💙💙

Premiera 20.10.2021

"Nieczyste Zagrania" - K. C. Hiddenstorm

Świat pełen różnych pokus i grzechu, który przy każdym spotkaniu kusi niczym najbardziej zakazany owoc. A do tego namiętności, które obezwładniają bohaterów i stają się ich uzależnieniem.

Judith, żyje ale nie tak jak by chciała. Musi wykonywać rzeczy, których nienawidzi. To wszystko uwłacza jej dumie.
Taniec, to pasja dzięki która jeszcze trzyma ją na powierzchni.
To bardzo zadziorna kobieta, która nie boi się odpyskować.
Jest baysta i mądra, potrafi wiele dostrzec i łączyć ze sobą fakty.
Ma w sobie wiele dobra ale także i zła. Kręcą ją nieodpowiednie rzeczy.

Ethan, groźny i nieobliczalny facet połączony z mafią, ale ma swój plan, który pozwoli osiągnąć to czego najbardziej pragnie. Wolność i bezkarności.
Cała jego postawa emanuje opanowaniem i nigdy się nie wyłamuje. Kiedy potrzeba jest potulny ale głównie jest porywczy i zimny. Uwielbia kobiety i ich bliskość.
Swoją kobietę potrafi traktować raz jak księżniczkę a czasami jak nieposłuszną kobietę.

Oboje są dziwny i lubię niedozwolone rzeczy. Dwie czarne i grzeczne dusze połączone w jedno. Czy to może być coś dobrego czy może może mieszanka wybuchowa.
Oboje czerpią z tego przyjemności aż ich uczucia trochę się zmienią.

Jest to historia o lekkim motywie mafijnym. Będzie brutalnie jak na ten świat przystało. Będzie groźnie i niebezpiecznie. Pojawiają się tajemnicze rozmowy i plany oszustwa.
Bardzo mi się podobała gra Ethana z FBI, ponieważ on zawsze był opanowany i spokojny a oni wściekli. Chciało mi się śmiać z ich spotkań.

Sceny intymne. To jest to co mi się mało podobało. Jest ich bardzo dużo i są mocno kontrowersyjne, wyuzdane i w moim mniemaniu zamiast rozgrzewać i dawać przyjemność to powodowały tylko zniesmaczenie. Tylko jedna wpisała się w mój gust. Wszystkie pozostałe emanuje dużą dawkę odwagi I kombinowania z różnymi rzeczami. Ja jestem fanką sensualnych, budujących uczuciowe napięcie i zmysłowych drobnych gestów. Ale dla fanek takiego typu scen to istna gratka, bo widać, że autorka lubi pisać takie mocne zbliżenia i dobrze się w nich czuje, więc odpowiedni czytelnicy bardzo to docenią.
To moje pierwsze spotkanie z tą autorką i polubiłam jej styl pisania. Czytało mi się jej historię bardzo szybko a czas był miło spędzony. Bohaterowie z ciekawym życiorysem powodują, że wszystko nabiera odpowiednich barw, a akcja mafijna daje poczucie grozy, niebezpieczeństwa i niepewności.
Kochani, fanki mocnej erotyki i dodatkowo mafii, będą zadowolone więc dajcie się porwać w świat pełen pokusy i namiętności, która mnie mało urzekła ale całą reszta była świetna.
7/10💙

Informacje dodatkowe o Nieczyste zagrania:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-20
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Nieczyste zagrania

Kup książkę Nieczyste zagrania

Władczyni mroku
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Władczyni mroku

Megan Rivers jest do bólu przeciętną mieszkanką San Francisco; jedyną rzeczą wyróżniającą ją z tłumu jest jej niesamowity tatuaż. Prowadzi zwyczajne, wręcz...

Gangsterzy. Nowa krew
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Gangsterzy. Nowa krew

Przeszłość lubi wracać. Tak samo jak kłopoty. W środku nocy Ryan Taylor odbiera telefon. Jego młodszy brat, z którym od lat nie miał kontaktu, jest...