Niedoskonały

Tom 2 cyklu Kingdom of Martagon

,,Niedoskonały" to historia piękna, mająca swoje blizny na ciele i duszy a miłość jest lekiem na wszystko.

Majka to dziewczyna żywioł, pyskata i z poczuciem humoru jednak jej powłoka skrywa maskę, pod którą kryje się wrażliwa dusza mająca marzenia! Zamek Disneya skrywa w sobie wiele komnat i tak jak w życiu Majki jedne drzwi się zamykają, a drugie są otwarte na oścież.

Simon po traumatycznych zdarzeniach dochodzi do siebie, choć może to za mocne słowa, on chowa się za ścianami, by nie widzieć współczucia, które pali mocniej niż wytykanie palcami.

Tych dwoje to dwie tykające bomby i nikt nie wie, kiedy mogą wybuchnąć! Ona doprowadza go do białej gorączki, on jest na skraju przepaści, a pomiędzy nimi jest pożądanie.

Czy tych dwoje da sobie szansę na lepsze jutro? Czy może słowne potyczki poprowadzą ich do stanu, w którym nie będą mogli znieść swojego towarzysza? Czy jest szansa na miłość? Tego Wam nie zdradzę, ale zapraszam do książki po odpowiedzi.

Książka okazała się dobrze spędzonym czasem. Muszę się przyznać, że nie czytałam pierwszego tomu, ale zdecydowanie nie przeszkadzało mi to w zrozumieniu książki. Bohaterowie sprawili, że było czuć chemię między nimi, a pożądanej unosiło się spomiędzy przekładanych stron książki.

Książka nie jest typowym romansem, ona ma w sobie coś z bajki, lecz to, jak ją się odbierze, to zależy od czytelnika. Ja świetnie się bawiłam śmiejąc się , ale i poleciały łzy smutku i żalu. W książce ważnym aspektem jest to, by rozmowa między dwojgiem ludźmi była prawdziwa i szczera, bo chowanie swych uczuć głębokimi może zaprowadzić nas do utraty tego jedynego lub tej jedynej! Książkę polecam.

Informacje dodatkowe o Niedoskonały:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-08-04
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Niedoskonały

Kup książkę Niedoskonały

Patrzyłam w jego piękne błyszczące oczy, marząc tylko o tym, aby zawsze patrzył już na mnie w ten sposób. Z pasją, żądzą, namiętnością i troską, które dla mnie tworzyły idealną wizję związku.

Nieosiągalny
Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara 0
Okładka ksiązki - Nieosiągalny

William nie jest mężczyzną w typie Olimpii. Wydaje się, że ich znajomość skończy się po jednym spacerze ulicami Torunia, ale William ma wobec dziewczyny...

Zimowy pocałunek
Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara0
Okładka ksiązki - Zimowy pocałunek

"Zimowy pocałunek" udowadnia, że zima potrafi być... gorąca. Elsa w końcu jest gotowa przejąć obowiązki po zmarłych rodzicach, a Anna, jej siostra, wspiera...