Niemoralne propozycje

Książka jest zbiorem 12 krótkich historyjek, które łączy jeden cel: niemoralność. Mamy tu paletę sytuacji o których nie jeden człowiek myśli, ale czy odważył by się je spełnić. Takie sytuacje wydają nam się obce a tak naprawdę dzieją się wokół nas tylko nikt o nich głośno nie mówi. Zaczynając od trójkąta, odbicia męża, jednorazowego seksu z nieznajomym, zemsty za dawne krzywdy, seksu w zamian za korzyści materialne, związku z kilkoma osobami a kończąc na skokach w bok za pozwoleniem drugiej osoby. Dla mnie niestety są one nie do zaakceptowania, lecz nie przeszkadza mi to w czytaniu o nich.

Jeżeli lubicie książki z gatunku erotyki to przedstawione propozycje będą Wam odpowiadać. A zakończenie niektórych zaskoczy i zadziwi. Książka jest objętościowo mała, więc nie wymaga dużo czasu. Ja niestety czytałam ją trochę dłużej, gdyż niektóre strony są całe zawalone tekstem. O wiele łatwiej czyta mi się tekst z dialogami a nie same monologi praktycznie. Więc dla mnie było to dość męczące. Jednak idzie przeżyć. To moje pierwsze spotkanie z autorką i jestem ciekawa co jeszcze wymyśli.

Informacje dodatkowe o Niemoralne propozycje:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-06-02
ISBN: 9788382197389
Dodał/a opinię: Anitka_170

Zobacz opinie o książce Niemoralne propozycje

Kup książkę Niemoralne propozycje

Opowieści o kolorach