Niepamięć

Niepamięć

Pewnego dnia podczas śnieżycy Gabriel Milton o włos unika wypadku. Nie wie jeszcze, że za moment jego świat wywróci się do góry nogami.
Na drodze, którą jedzie, widzi owinięty wokół drzewa, sportowy samochód.
Postanawia on wysiąść z wozu i sprawdzić, kim był kierowca. Spodziewałby się każdego, tylko nie dziewczyny, którą już kiedyś porzucił. A ona go odnalazła. Dlaczego? 🤔
Co się wydarzyło, że go szukała? 🤔
Milton zabiera Emily do domku na pustkowiu. Właśnie tam okazuje się, że dziewczyna niczego nie pamięta. Czy to amnezja? 🤔 Dziewczyna nie ma pojęcia, kim jest, nie wie co, się stało. Czy Emi sobie wszystko przypomni? 🤔

Dla Miltona jest to szansa, żeby odkupić winy z przeszłości. Co takiego się wydarzyło? 🤔 Czyżby tak mocno zranił kobietę? 🤔 Czy Emi sobie wszystko przypomni? 🤔
Do dziewczyny powracają tylko pojedyncze wspomnienia. Jakie? 🤔 Czy Emily i Gabriel będą na nowo szczęśliwi? 🤔 Kim oni są dla siebie? 🤔 I kim byli? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę.

Historia opisana w książce jest fajna, czyta się ją dobrze i szybko. Styl autorki jest prosty. Okładka jest inna niż poprzednie, rzuca się w oczy. Na samym początku książki zastanawiałam, się czego mogę się spodziewać. Książki tej autorki się nieprzewidywalne. Dzieje się w nich dużo i za to uwielbiam tą autorka. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość poznać losy Gabriela i Emily. Po cichu liczę na kontynuację, chętnie poczytam co dalej, się dzieje w ich życiu. 🤔 Polecam Wam ogromnie 😍

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Kup książkę Niepamięć

Gangsterzy
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Gangsterzy

Prawdziwy mafijny romans dopiero się zaczyna. Ryan Taylor jest pracownikiem i jednocześnie prawą ręką szefa mafii, właściciela nocnego klubu, Nieskończoności...

Krwawy księżyc
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Krwawy księżyc

Każde marzenie może stać się koszmarem. Każdy człowiek może stać się potworem. Victoria Page i Thomas Wilde są małżeństwem światowej sławy pisarzy. Gdy...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;