Niepokorna księżniczka

🔥🔥🔥Recenzja przedpremierowa 🔥🔥🔥

"Niepokorna Księżniczka" Ewelina Nawara Małgorzata Falkowska

Premiera 02.02.2022

Gdy Księżniczka jest jakby z innej bajki i nie chce być jak typowe księżniczki to zrobi wszystko by być po prostu sobą, nawet za cenę reputacji.

Jasmina, mądra Księżniczka, której marzy się normalność i spokój. Ma dość życia pod etykietę. Uśmiechnij się, zachowuje się, bądź miła i kulturalna. To nie jest jej bajka. Ona jednie czego chce to zakochać się bez przymusu, żyć tak jak zwykły człowiek. Umie pokazać pazurki, nie raz swoim zachowaniem wpędzała siebie w wstyd ale także i mnie. Jej zachowanie miejscami dziecinne było okazem buntu i sprzeciwu. Rozumiałam ją ale czasami była irytująca. A głównie jej wyzdane zachowanie. Jednak ma w sobie coś, że przy bliższym poznaniu zyskuje wiele i tego nie traci.

Mason, ochroniarz i odpowiedzialny mężczyzna. Stara się wykonywać swoją prace tak jak powinien. Nawet czasami za bardzo. Pozwala Jasmine być sobą I on jako pierwszy pragnie odkryć co ta dziewczyna ma w sobie.
Takim gorącym ochroniarzem myślę, że żadna kobieta by mu się nie oparła.

Połączył ich zakazany romans, który miała trwać tylko to wyjazdu. Jednak jak to zwykle bywa serce jest na tyle czułe, że każde zbliżenie przybliża, aż w końcu nie da się tego ogarnąć I wpada się w sidła miłości.

Sceny intymne, tak jak pisze na okładce są bardzo niegrzeczne. Będziecie mieli okazję przeczytać ich bardzo dużą ilość, w różnym formacie. Fani takich scen będą zadowoleni, bo bohaterowie nie mogą się od siebie oderwać. Jak dla mnie mogłoby być ich mniej, ale ja jak zwykle się tego czepiam 🤣

Historia jest w połowie przewidywalna a w połowie jest zaskoczeniem. Tym bardziej, że nasza Księżniczka odbiega od tych normalnych. Ma swoje zdanie i nie ma oporu aby je wyjawić.

Jeśli macie ochotę na Niepokorną księżniczkę oraz gorącego ochroniarza i sceny, przez które nie raz wypiek na twarzy się pojawi to myślę, że to będzie coś dla Was ❤

8/10❤❤

Informacje dodatkowe o Niepokorna księżniczka:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-02
ISBN: 9788328720343
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Niepokorna księżniczka

Kup książkę Niepokorna księżniczka

Nowe starego początki
Małgorzata Falkowska 0
Okładka ksiązki - Nowe starego początki

Po powrocie z Afryki Zosia postanawia zmienić swoje życie. Czuje, że nadszedł czas na bycie odpowiedzialną... przynajmniej za kogoś. Wraz z mężem Sebastianem...

To nie jest twoje dziecko
Małgorzata Falkowska0
Okładka ksiązki - To nie jest twoje dziecko

Jak wysoka może być cena macierzyństwa? Troje bohaterów: dobrze sytuowane małżeństwo, Anna i Paweł, oraz studentka Michalina, podejmuje brzemienną...