Niepokorna księżniczka

👑RECENZJA PRZEDPREMIEROWA👑

„Była moją pokusą i nie miałem ochoty ani zamiaru się jej opierać”

Podopieczna,która trafiła się pod opiekę Masonowi,to istna diablica.Prowokuje strojem, zachowaniem,a jej niewyparzony język,może wpędzić do grobu.Szczera,aż do bólu,przysparza,nie mało problemów mieszkańcom pałacu w Martagonie.Tak na prawdę księżniczka Jasmina, chciałaby tylko niezależności i normalnego życia.
Mason,od pierwszych chwil w towarzystwie Jasminy,traci nad sobą kontrolę i zimną krew,bo oprócz irytacji,jego odczucia w stosunku,do kuszącej go na każdym kroku księżniczki,są wysoce niestosowne.
Co się stanie,gdy mimo, powierzonego obowiązku, ulegnie dziewczynie?Jedno Wam mogę zagwarantować, będzie ogień i dym,i tyle pikanterii i niegrzecznych momentów,że będziecie płonąć. A im dalej będziecie się zagłębiać,w tą historię,tym więcej wrażeń i mocnych momentów was czeka.Na bank, nie powstrzymacie się przed wzruszeniem,ale też wiele momentów i dialogów nieźle Was ubawi.

Mezalians.
Zakazany romans.
Pożądanie nie dające się opanować.
Miłość warta poświęcenia dla miłości.

Jasmina,to właśnie taka bohaterka jakie lubię najbardziej-diablica o ciele anioła,tak więc nie dziwota,że Masona,okręciła sobie wokół palca.

„Pyskata,jędzowata i w dodatku cholernie wyuzdana księżniczka, która przynosiła hańbę nie tylko rodzinie,ale całej Benorii”

Tak,to jedna z tych serii,dla których rzuca się wszystko i zarywa noc.I najważniejsze- kolejny raz mnie nie zawiodła. Aaa,no i stanowczo najpikantniejsza od poprzednich,choć nie mniej emocjonująca🌶🌶🌶
I jeszcze to,co też cenię w książkach,to rozdziały pisane z perspektywy obojga bohaterów. Postacie,których znamy z poprzednich części,także pojawiają się w tej części,co daje nam możliwość dowiedzenia się,co u nich słychać.
Reasumując,autorki znowu świetnie poprowadziły fabułę i zaoferowały nam świetną historię.

Pięknie dziękuję za możliwość przedpremierowego przeczytania i zrecenzowania tego cuda❤

Informacje dodatkowe o Niepokorna księżniczka:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-02
ISBN: 9788328720343
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Niepokorna księżniczka

Kup książkę Niepokorna księżniczka

Poszukiwani, poszukiwany
Małgorzata Falkowska0
Okładka ksiązki - Poszukiwani, poszukiwany

Do czego zdolna jest kobieta, aby zajść w ciążę? W zasadzie dwie kobiety… Po przygodach Berki i jej noworocznym postanowieniu: Mąż potrzebny na już...

Laos
Małgorzata Falkowska 0
Okładka ksiązki - Laos

Nieważny jest ból, gdy masz odwagę powrócić w głąb siebie... Czy da się ukoić ból po nieodwracalnej stracie? Tragedia, która...

Forget Me Not
Julie Soto