Niepokorni. Chłopak znikąd

Tom 2 cyklu Niepokorni

Jak mogliście przeczytać w poprzedniej części - cała seria mówi o Kamilii - szarej myszce, która robi rzeczy wbrew sobie, ale po to, by zadowolić swoją mamę. Drugim bohaterem jest Kacper - chłopak, który kryje w sobie wiele tajemnic. Związek tych dwoje jest burzliwy, pełen miłości, namiętności ale także i sekretów. Kacper przeżył w życiu tak wiele, że nie potrafi nikomu zaufać, nawet swojej dziewczynie. Ciągle pakuje się w jakieś kłopoty, raniąc przez to Kamilę.

W tym tomie to młody chłopak jest narratorem, dzięki temu bardziej poznajemy jego rodzinę i problemy, z którymi się zmaga. Śmierć mamy w wypadku samochodowym, ojciec alkoholik, który siedzi w więzieniu, ale to nie wszystko. Kacper bierze zbyt wiele na siebie, ponieważ myśli, że odkupi winy innych. Ciągnie się za nim pasmo nieszczęść i bólu. Niestety wszystko ukrywa przed swoją dziewczyną.
Czy Kamila wytrzyma to wszystko, gdy dowie się kim tak naprawdę jest jej ukochany? Jak będzie reagowała na jego kłamstwa?

Autorka świetnie łączy problemy nastolatków, wątek kryminalny z życiem codziennym. Książka tak jak poprzednia - napisana jest prostym językiem, który pokochają nastolatki - i nie tylko. Czytając możecie wkurzać się na niektóre zachowania bohaterów, lecz pamiętajmy, że młodzi ludzie nie zawsze postępują tak jak powinni. Uczą się oni życia, a popełniane przez nich błędy umacniają ich zachowania oraz pokazują czym jest dobro a czym zło.

Aż chciałoby się opisać więcej, lecz wtedy musiałabym zdradzić treść książki. Musicie koniecznie przeczytać kolejną część! Mnie wciągnęła niesamowicie - dwie godziny i 'po książce'.

Informacje dodatkowe o Niepokorni. Chłopak znikąd:

Kup książkę Niepokorni. Chłopak znikąd

Niepokorni. Dziewczyna z ogrodu
Anka Sangusz0
Okładka ksiązki - Niepokorni. Dziewczyna z ogrodu

Lubimy niegrzecznych chłopców, lubimy niepokorne dziewczyny, no nie? On – chłopak po przejściach, ona – zbuntowana przeciwko całemu...