Nieposkromiona, Alex

Tom 2 cyklu Nieposkromiona

W tej części Victoria wykonuje plan, który przygotował jej mąż – Slade. Rozpoczyna pracę u Alexa i musi podpisać z nim umowę, która okazuje się istnym cyrografem. Nasza bohaterka znajduje się w samym środku bestialskiego mafijnego świata i wbrew wszelkim przeciwnościom musi zdobyć zaufanie bossa, by Slade mógł zrealizować swoją zemstę. Po drodze wyjdzie na jaw mnóstwo tajemnic z przeszłości. Vicky zostanie też postawiona przed trudnym wyborem. Co to będzie? Zachęcam do lektury!
Czytając ten tom czułam się, jakbym była na kolejce górskiej – otrzymałam taki zastrzyk adrenaliny, że hej. Tu akcja nie zwalnia ani na chwilę, a jej zwrotów mamy pokaźną dawkę. Brutalne przestępcze środowisko staje się dla głównej bohaterki codziennością. I kiedy z pozoru powinno być tylko niebezpiecznie i bezdusznie, dziewczyna wśród bliskich Alexa odnajduje to, czego nie zaznała przez całe swoje nastoletnie i dorosłe życie – namiastkę ciepła rodzinnego ogniska. Wątek macierzyństwa wzruszył mnie totalnie. Staje ona też przed trudnym wyborem między Slade’em a Alexem. O obu mężczyznach dowiaduje się coraz więcej, co kompletnie burzy jej postrzeganie. I szczerze nie tylko jej, momentami miałam wrażenie, że oczy wyskoczą mi z orbit. Kiedy przeczytałam epilog, wypadły mi całkowicie. Takiego zakończenia nie spodziewałam się i droga Agnieszko nie każ długo czekać na kontynuację!
Autorka ma świetny styl, jej książki się wręcz połyka, a stworzone historie są super. Ogromnie polecam tę serię i gwarantuję, że nie będziecie się nudzić.

Informacje dodatkowe o Nieposkromiona, Alex:

Kup książkę Nieposkromiona, Alex

Laiko Medis. Kraina Cienia
Agnieszka Kotuńska0
Okładka ksiązki - Laiko Medis. Kraina Cienia

W życiu zdarzają się różne wypadki, ale wpaść do grobowca w tajemniczych ruinach? To się nie zdarza każdemu! Zwiedzanie tajemniczych ruin kończy się dla...