Niewinna Inka

🔥 W tej książce mamy dwie mocne i silne osobowości:
🌟Annę dla której praca jest spełnieniem marzeń.Zawirowania w życiu prywatnym daje początek zmian i nieodwracalnych konsekwencji.
🌟Inkę-niezwykle piękna,wyrachowana i przebiegła kobietą,która swoją manipulacją osiąga to,co chce.To bardzo ciekawa i barwna osoba.Ciężko zobaczyć jej prawdziwe oblicze.Jej zachowanie doprowadza do upadku wiele osób.

🔥Poprowadzona fabuła z dwóch perspektyw-Anny i Inki daje nam pełny obraz historii.Możemy towarzyszyć im w czasie chwil w zakładzie karnym oraz odkryciu prawdy,która łamie serce.Na przemian przenosimy się do świata za murami więzienia i poza nim.Widzimy i słyszymy od Inki co dzieje się na codzień za kratami oraz życie prywatne Anny,które jest dalekie od ideału!

🔥Powieść nie tylko pokazuje nam świat w zakładzie karnym,ale także udowadnia,że znane osoby mają normalne życie,które wygląda zwyczajnie,obfitując w łzy i samotność.Nie dajmy sobie oczy mydlić,że mając pieniądze będziemy szczęśliwsi.Nawet kasa i znajomości nie uchronią przed zdradą,smutkiem i brakiem zrozumienia.

🔥Historia dostarczyła mi mnóstwa emocji,zaskakujących zwrotów akcji oraz niebezpiecznych momentów.Poznawane działania mafijne mroziły krew w żyłach,bo dla mich nie liczy się dla ludzkie życie!

🔥Spędziłam z książką niezwykły czas.i dlatego gorąco wam ją polecam

Informacje dodatkowe o Niewinna Inka:

Kup książkę Niewinna Inka

Porwania
Monika Sławecka0
Okładka ksiązki - Porwania

Mam wrażenie, że do dzisiaj każdy z nas z uporem ma nadzieję, że Krzysztof wróci do domu cały i zdrowy. Nie było ceremonii pogrzebu, która miałaby namacalny...

Balet, który niszczy. Traumatyczne historie ze szkół baletowych
Monika Sławecka0
Okładka ksiązki - Balet, który niszczy. Traumatyczne historie ze szkół baletowych

Perfekcja, delikatność, artyzm - to określenia najczęściej kojarzone z baletem. Lekkie, eteryczne ruchy i niewinność emanująca ze sceny kłócą się z przemocą...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska