Niewolnica mafiosa

~Wejdź w swoją rolę. Im szybciej się poddasz, tym szybciej ta farsa się skończy.

Główna bohaterka, jako mała dziewczynka, zostaje sprzedana za działkę heroiny. Matka nie interesuje się losem córki, wręcz cieszy się, że nie będzie musiała się nią więcej zajmować.

Teraz jest dorosłą kobietą, która nie zna swojej tożsamości, przeszłości. Nic nie pamięta, nie wie jak się znalazła w piekle, u boku samego diabła. Jest tym, kim jest zmuszona być. Zwykłą zabawką Altara, który tresuje ją na swoją niewolnicę, posłuszną, spełniającą jego wszystkie zachcianki. Podnieca go to, że kobieta należy do niego, że może ją bezkarnie poniżać, bić i rozkazywać.

Pewnego dnia zostaje brutalnie znudzona i przywiązana do łóżka. Nie wie co się dzieje, jej Pan szykuje się na wojnę mafii. Jej wybawicielem zostaje Trevor, który zjawia się u progu rezydencji, ratując ją z rąk oprawcy.

Kobieta zaczyna ufać nieznanemu mężczyźnie, w końcu nie ma nic do stracenia.

Jednak niestety to nie koniec. Demony przeszłości znowu pojawią się w jej życiu, a niebezpieczni ludzie upomną się o to, co ich zdaniem należy do nich.

__

Nie sądziłam, że książka spodoba mi się tak bardzo. Sceny seksu, których jest bardzo dużo, wkręciły mnie totalnie, nie były opisane tak, jak w podrzędnych erotykach. Tutaj widać było uczucie, oddanie...

Targało mną wiele emocji. Od smutku, żalu, po niedowierzanie, radość i ogromną ulgę.

Momentami miałam wrażenie, że Shantee doznała syndromu sztokholmskiego, co mi się nie podobało, jednak pod koniec autorka wybrnęła z tego zdumiewająco, tak, że od razu zmieniłam zdanie o tych scenach. Czytało mi się bardzo przyjemnie, dzięki talentowi autorki, która w ciekawy sposób zabrała mnie w baardzo mroczną podróż.

Polecam Wam ją bardzo serdecznie.

Oczywiście czekam na Wasze opinie! :)

Buziaki 😘

Informacje dodatkowe o Niewolnica mafiosa:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-05-19
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Niewolnica mafiosa

Kup książkę Niewolnica mafiosa

Motocyklista bez uczuć
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - Motocyklista bez uczuć

Drogi Sedricka Wratha i Kiry Malloy po raz pierwszy skrzyżowały się w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach. Kira ratuje mu życie i pomaga mu wrócić...

121 łez
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - 121 łez

Przeszłość, która ją prześladuje. Przyszłość, której się boi. Mężczyzna, o którym nie może przestać myśleć. Emily jest młodą, atrakcyjną kobietą...