Nieznajomy z samolotu

"Nieznajomy z samolotu" T.L. Swan to pierwszy tom serii "Bracia Miles". Moim zadaniem to znakomity romans biurowy.

Głowni bohaterowie poznają się w samolocie. Między nimi od razu zaczyna iskrzyć. Przez zmianę pogody samolot musi awaryjnie lądować w Bostonie. A nasi bohaterowie przeżywają bardzo namiętną noc razem. Mija rok, Ja­me­son i Emily znów się spotykają. Tylko tym razem okazuje się, że nieznajomy jest szefem kobiety.

Czy pożądanie, które czuli rok temu, na nowo da o sobie znać?

Czy to tylko była przygoda na jedną noc ?

Na serię trafiłam przypadkiem na legimi. I przyznam szczerze, że zaczęłam czytać od trzeciej części. Zorientowałam się dopiero pod koniec powieści. Śmiało mogę powiedzieć, że nie trzeba znać kolejności tej serii, by czytać poszczególne tomy. Każda historia jest o innym bracie.

Wcześniej nie czytałam nic tej autorki, ale jej styl od razu przypadł mi do gustu. Jestem totalnie zakochana w tej serii. Ta historia kupiła mnie wszystkim. Zaczynając od naprawdę namiętnych scen erotycznych, rozterkach, problemach a kończąc na przezabawnych sytuacjach jakie spotykają bohaterów.

Ta książka to nie tylko romans między ambitną dziennikarką i szefem miliarderem. Tu mamy też ciekawą zagadkę do rozwiązania, a mianowicie ktoś z firmy Miles Media kradnie najnowsze wiadomości i sprzedaje konkurencji.

Nasi bohaterowie mają naprawdę ogromny problem do rozwiązania.

Polecam z całego serca tę powieść 😍 Spędziłam znakomity czas czytając tę historię ❤️

Informacje dodatkowe o Nieznajomy z samolotu:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-04-06
Tytuł oryginału: The Stopover
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Zobacz opinie o książce Nieznajomy z samolotu

Kup książkę Nieznajomy z samolotu

Pan Spencer
T.L. Swan0
Okładka ksiązki - Pan Spencer

Drugi tom serii „Mr” bestsellerowej zagranicznej autorki! Kiedy Charlotte zobaczyła na imprezie Spencera Jonesa, wiedziała, że wpadła w kłopoty...

Mężczyzna z przeszłości
T.L. Swan0
Okładka ksiązki - Mężczyzna z przeszłości

Jednotomowa historia autorki bestsellerowej serii „Bracia Miles”. Ben Statham i Bridget Marx poznali się pięć lat temu, kiedy on był ochroniarzem...