Niezwykła miłość

Serce Hani zostało złamane, a młoda kobieta nadal z tego powodu bardzo cierpi. Jej siostra, Daria próbuje wyciągnąć Hanię z marazmu. Kobiety udają się razem na domówkę, na której Hania poznaje pewnego mężczyznę. Bartosz jest lekarzem, ma narzeczoną, z którą planują ślub. Jednak ciągle coś stoi im na przeszkodzie. Co się stanie gdy tych dwoje stanie sobie na drodze? Co odkryje Bartosz? Czy Hania da sobie szansę na szczęście?

To już moje kolejne spotkanie z twórczością Pani Krystyny i mam wrażenie, że kazda kolejna jej książka jest jeszcze lepsza niż poprzedniczka! Autorka ma niebywały talent do oczarowywania czytelnika tworząc autentycznych, pełnokrwistych bohaterów, których z powodzeniem możemy spotkać tuż za rogiem. Postaci w jej powieściach często zmagają się z problemami dnia codziennego, co sprawia, że niejednokrotnie czułam jakbym czytała o sobie samej, bądź bliskich mi osobach.
Tym razem poznajemy Hanię i Bartosza, którzy niespodziewanie zaczynają darzyć się uczuciem - kilka zamienionych ze sobą słów i jeden krótki pocałunek całkowicie odmienią ich życie. Oboje stoją na rozstaju dróg, przepełnieni wątpliwościami i porywami serca, będą zmuszeni dokonywać wyborów, które wpłyną nie tylko na ich życie, ale także osób postronnych.
Ta powieść jest niezwykle wciągająca, emocjonująca, ale również bardzo intrygująca, a to głównie "zasługa" narzeczonej Bartosza - Angeliki.
Autorka w genialny sposób pokazuje jak niektóre osoby dla osiągnięcia swoich celów potrafią manipulować ludźmi, wywierając wpływy na innych, nie zważając na uczucia tych osób.
"Niezwykła miłość" to piękna historia miłosna dająca nadzieję na lepsze jutro, pokazuje ona, że warto wierzyć w miłość i o nią walczyć, bo ta prawdziwa, nieoczekiwana i niezwykła zdarza się raz w życiu! Polecam serdecznie! Moja ocena to 9/10.

Informacje dodatkowe o Niezwykła miłość:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-02-09
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Tagi: Proza literacka bóg

Zobacz opinie o książce Niezwykła miłość

Kup książkę Niezwykła miłość

Miłość z błękitnego nieba
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Miłość z błękitnego nieba

Walentynkowy Kraków to dla wielu zakochanych jedno z najbardziej romantycznych miejsc na ziemi. Tu właśnie przybywa Angelika, która ma do podpisania najważniejszy...

Większy kawałek nieba
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Większy kawałek nieba

Iga i Wiktor żyją w zupełnie odmiennych światach. Ona dobrze rozumie, co to znaczy nie mieć wsparcia rodziny ani pieniędzy. Życie mocno ją doświadczyło...