NIKT

@n_poplawska_strona_autorska

Wydawnictwo : Natalia Popławska

Premiera książki 26/01 /2024r ⚜️⚜️

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

"– NIKT to ja… – powiedziałam i dumnie podniosłam głowę, by spojrzeć po raz ostatni w te przesycone złem oczy, po czym pociągnęłam za chłodny spust mojej nowej złotej broni..."

"NIKT" to powieść, która od samego początku wciąga czytelnika w mroczny świat pełen tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji..
Autorka doskonale balansuje między elementami thrilleru, fantastyki i romansu, tworząc unikalne połączenie gatunków..
Opisuje spokojne miasteczko, które staje się areną dla makabrycznych zbrodni, które są powiązane z tajemniczymi mężczyznami o znamieniu na lewej ręce..

Styl autorki jest pełen obrazowych opisów i emocjonalnych przeżyć..
Również ciekawie jest przedstawiony świat bohaterów oraz ich niezwykłe umiejętności..

Czytając tę powieść, można się poczuć, jakby się tam było, obserwując każdą scenę i odczuwając każde emocje bohaterów..
Książka jest pełen napięcia i emocji, które trzymają czytelnika w nieustannym napięciu..
Autorka doskonale buduje atmosferę tajemnicy i zagadki, nie dając zbyt wiele wskazówek na początku, co tylko zwiększa ciekawość czytelnika..

Bohaterowie są niezwykle interesujący i dobrze wykreowani.. Autorka umiejętnie buduje ich relacje i rozwija ich charaktery w trakcie fabuły.. To dodaje powiesci głębi i sprawia, że stajemy się jeszcze bardziej zainteresowani tym, co się dzieje..

Książka jest napisana z perspektywy głównych bohaterów Nikolaja i Golden, co oznacza, że czytelnik może zobaczyć świat z ich oczu..
To daje nam możliwość lepszego zrozumienia ich myśli, uczuć i motywacji.. Możemy się wczuć w postacie i zobaczyć, jakie mają doświadczenia i jak reagują na różne sytuacje..
To sprawia, że czytanie staje się bardziej emocjonujące i angażujące..

Jednak warto zauważyć, że tekst porusza również tematy takie jak wykorzystywanie i szantaż.. Niektóre sceny mogą być trudne do przełknięcia dla niektórych czytelników..

" Za kilkanaście minut odbędą się kolejne łowy, w których rezultacie w moim mrocznym pokoju pojawi się niczego niepodejrzewająca bezbronna kobieta. Satysfakcja płynąca z zadawania śmierci byłaby większa, gdyby nie fakt, w jaki sposób później muszę odreagować tę supermoc... "

Historia rozgrywa się w spokojnym miasteczku, gdzie dochodzi do makabrycznych zbrodni.. Niespodziewanie pojawiają się mężczyźni z tajemniczym znamieniem na lewej ręce.. Mają oni pewne zadanie do wykonania..

Golden, zostaje wybrana przez mrocznego Nikolaia i staje się jego własnością.. Jej życie zmienia się całkowicie, gdy wkracza do świata ludzi o niesamowitych umiejętnościach, które są wynikiem obecności tajemniczej substancji zwaną "NIKT"..
Ta substancja płynie w ich żyłach i daje im niezwykłe zdolności.
Jednak w miarę jak poznaje historię życia Nikolaia, odkrywa, że świat, w którym się znalazła, nie jest taki, jak sobie wyobrażała..

Granica między dobrem a złem staje się coraz bardziej niejasna, a tajemnice, które odkrywa, mogą zmienić wszystko..

Informacje dodatkowe o NIKT:

Kup książkę NIKT

Silver Fox
Natalia Popławska0
Okładka ksiązki - Silver Fox

Silver Fox, znana w przestępczym półświatku jako Muriel, żyje z zabijania ludzi. Jej życie, choć od zawsze pełne adrenaliny, nabiera zawrotnego tempa wraz...

Teraz mogę wszystko
Natalia Popławska0
Okładka ksiązki - Teraz mogę wszystko

Nieważne, co ludzie powiedzą. Najwyższa pora zacząć żyć! Trzydziestoletnia atrakcyjna rozwódka Madelaine właśnie rozpoczyna nowy etap w życiu. Nie ma...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska